• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Orchidėjų trąšos

Ar ieškote orchidėjų trąšų? Raskite platesnį produktų pasirinkimą, skirtą šioms populiarioms, mėgstamoms gėlėms auginimui, mūsų internetinėje sodininkystės parduotuvėje. Orchidėjos ilgą laiką žavi namų sodininkų širdis kaip lengvai auginamos ir išskirtinės dekoratyvinės gėlės dėl savo didelių, viso sezono žydinčių žiedų. Norint, kad jūsų orchidėjos augtų ir puoštų jūsų namus visais metais, svarbu tinkama trąšų panaudojimas. Tačiau per didelė arba netinkama trąšų panaudojimas gali būti daugiau kenksmingas nei naudingas. Laimei, jūs atvykote į tinkamą vietą - Garden Seeds Market.

Mūsų parduotuvės šios subkategorijos asortimente rasite įvairių patikimų orchidėjų trąšų, kurios garsėja savo patikimumu. Siūlome produktus iš patikimų prekės ženklų, tokių kaip Agrecol, Biopon, Compo, Florovit, Substral, Target ir Zielony Dom, padedantys efektyviai rūpintis jūsų žiediniais mėgstamaisiais! Dėl patogumo ir efektyvumo išbandykite Substral Orchidėjų trąšų lazdeles su 3 mėnesių veikimo laiku arba Compo Orchidėjų maitinimo priemonę "Orchid Power". Paprasčiausiai įdėkite šiuos produktus į puodą ir užmirškite tręšti iki kelių savaičių. Jei norite koncentruotų skystų trąšų savo orchidėjams, rekomenduojame Zielony Dom Mineral Orchidėjų trąšą, Biopon Blooming Time Orchidėjų trąšą, Agrecol Orchidėjų trąšą arba Target skystą "Moc Kwiatów" (Gėlių gausa) Orchidėjų trąšą. Be to, apsvarstykite mūsų pasiruošusias naudoti trąšų purškiamas priemones, tokiu kaip Zielony Dom Pump Sprayer Orchidėjų trąša, Florovit Orchid Rejuvenator ir Target "Krople Natury" (Pramonės lašeliai) Orchidėjų maitinimas. Visi šie produktai yra prieinami ypatingai prieinamomis kainomis mūsų internetinėje parduotuvėje. Norint, kad jūsų orchidėjos lapai būtų blizgantys, naudokite Agrecol Care Wipes for Orchids ir kitoms dekoratyvinėms augalams. Jei jūsų orchidėjos pasižymi ribotu jėgų lygiu, nežydi arba auga sausi, nesveiki šaknys, pasirūpinkite jomis su Mycorrhizal Orchid Vaccine iš Zielony Dom, turinčiu naudingų mikroorganizmų, skatinančių augimą, stiprumą ir atsparumą.

Tai tik nedidelis mūsų didžiulio orchidėjų trąšų asortimento apžvalga. Tyrinėkite visas mūsų pasirinkimo galimybes ir užsisakykite šiandien - mūsų trąšos pažadina prailginti jūsų orchidėjų žydėjimo trukmę ir gausumą!

6.19