• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Ežiuolių sėklos

Atraskite Ežiuolių, taip pat žinomų kaip Ežiuolių sėklos, grožį ir universalumą mūsų parduotuvėje. Šie daugiametiai augalai yra puikiai tinkami kaimiškoms sodams ir pasižymi dviem pagrindinėmis rūšimis, kurios vertos dėmesio: baltos ir violetinės. Būkite užtikrinti, kad siūlome tik aukštos kokybės sėklas, gaunamas išskirtinai iš žinomų sėklų gamintojų.

Jeigu mėgstate elegantiškas baltas gėles, rinkitės baltosios Ežiuolės veislę, kuri gali augti iki 1 metro aukščio. Šis pasirinkimas yra puikus, jei norite pridėti žavesio savo gėlių lysvėms, ir tinka puikiai pjautinėms gėlėms. Violetinė Ežiuolė, kita vertus, pasižymi ne tik dekoratyvinėmis, bet ir gydomosiomis savybėmis. Ji puikiai dera su astrais, kitomis baltosiomis Ežiuolėmis ir dekoratyvinėmis žolėmis, sudarydama harmoningą sodų.

Negalite apsispręsti, kurios rūšies norite? Rekomenduojame mūsų mišrios Ežiuolių sėklų pasirinkimą, kuriame yra baltų, rožinių ir geltonų gėlių. Šios įvairios veislės puošs jūsų gėlių lysves nuo vasaros pabaigos iki rudens pradžios. Pasirinkite Ežiuolių sėklas iš mūsų kolekcijos ir pavertkite savo sodą spalvų ir gyvybingumo oaze.