• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Produktų filtrai

Kaina

Gvaizdūnių sėklos

Siūlome nuostabų gvaizdūnių sėklų asortimentą, kuris gamina ryškiai spalvotus žiedus. Pasirinkite iš įvairių veislių, priklausančių dviems rūšims - siauralapiams gvaizdūniams ir paprastiesiems gvaizdūniams, taip pat žinomiems kaip elegantiškieji gvaizdūniai. Šie augalai yra puikiai tinka gražinti sodus, ypač tokius, kurie dekoruoti rustikaliu stiliumi. Jie puošia jūsų lauko erdvę nuostabiais žiedais nuo birželio mėnesio iki pirmųjų rudens šalnų. Gvaizdūniai taip pat puikiai tinka pjauti ir dėti į vazas.

Labai rekomenduojame "Envy" elegantiškųjų gvaizdūnių sėklas, kurios gamina įspūdingas žalsvai geltonas žiedynas ant santykinai ilgų stiebų. Tiems, kurie domisi siauralapiais gvaizdūniais, Meksikos gvaizdūnai siūlo saulėtus, dvigubus ar paprastus geltonai-rudas žiedynas. Jei ketinate auginti gėles puoduose, elegantiškasis "Lilliputian" gvaizdūnas yra puikus pasirinkimas, nes jis turi kompaktišką išvaizdą ir neša įvairiaspalves gėles.

Nepalikite prošvaistės mūsų "Plomienny Ogrod" (Ugninis sodas) kolekcijai, kuri yra prieinama tik mūsų internetinėje parduotuvėje. Ši atidžiai atrinkta kolekcija, tarp kitų, apima gvaizdūnių sėklas su dalijos panašiais žiedais elegantiškojoje veislėje.