• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Augalų kopėčios ir atramos

Augalų laipteliai ir atramos yra būtini daugeliui vazoninių augalų, dekoratyvinių lianų ir kitų rūšių su siauromis stiebomis auginimui. Mūsų internetinė sodininkystės parduotuvė atitinka dekoratyvinių augalų entuziastų poreikius, siūlydama įvairias augalų atramas už prieinamą kainą. Be abejo, rasite augalų laiptelį ar atramą tiek mažesniems, tiek aukštesniems augalams.

Mūsų asortimente yra aukštos kokybės, ekologiški bambuko atramai – stulpai, laipteliai ir dekoratyvinės atramos iš lenkto bambuko medžio. Storas, kokoso pluošto pagamintas stulpas suteiks jūsų kompozicijoms natūralų estetiką, ypač derinant su didelėlapiais augalais. Be to, siūlome dekoratyvinius augalų laiptelius ir atramas iš plastiko ir metalo, pasirinkime yra tiek ramių, tiek ryškių spalvų. Orchidėjų mėgėjai įvertins mūsų palmių atramas, vielas ir spirales, skirtas rėmžiamosioms orchidėjų stieboms.

Mūsų internetinė parduotuvė yra vienintelė vieta visiems jūsų poreikiams, kad užtikrintumėte žaliųjų augalų sveiką augimą ir puikų išvaizdą. Mūsų plataus asortimento augalų laipteliai ir atramos, siūlomos įvairiomis formomis ir atspalviais, yra gaminamos iš aukščiausios kokybės, ilgaamžiškų produktų. Pirkite internetu už konkurencingą kainą ir sutaupykite laiką!