• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Vaismedžių trąšos

Vaismedžių trąšos leidžia jums gauti gausius derlius mažomis sąnaudomis ir minimaliu jūsų pastangu indėliu. Jums tiesiog reikia užsisakyti tinkamą produktą, taikyti jį pagal gamintojo nurodymus ir laukti vaisių derliaus! Vaisių auginimas gali būti tokį paprastas, tik tada, kai atitinkate vieną svarbų reikalavimą - naudoti originalias trąšas iš žinomų gamintojų.

Mūsų internetinė parduotuvė siūlo platų produktų asortimentą šioje kategorijoje. Žemiau esame surinkę visas vertingas vaismedžių trąšas, kurios šiuo metu yra rinkoje. Pavyzdžiui, galite užsisakyti skystą arba granuliuotą aplinkai draugišką Target Fruit Tree and Shrub trąšą, puikų sprendimą tiems, kurie mėgsta natūralią trąšinimą.

Taip pat tvirtai rekomenduojame ekologišką Bio Vegetable and Fruit trąšą iš Compo - tikrai universalų produktą, tinkantį įvairioms paskirtims. Be to, mes taip pat teikiame patikimas mineralines trąšas su ilgalaikėmis savybėmis. Ar jūsų vaismedžiai per pastaruosius metus davė mažiau kokybiškų derlių? Tai gali būti tinkamas metas pakeisti trūkstamą kalio kiekį dirvožemyje - prieinama, patikrinta ir greitai įsisavinama "Ogród-Start" kalcio sulfatas gali tai padaryti. Taip pat pažvelkite į mūsų kitus produktus ir pamatysite, ką dar turime jums pasiūlyti.

Apsipirkinėjimas mūsų parduotuvėje yra patogus ir naudingas. Tiesiog pasirinkite norimą produktą, patikrinkite augalus, kuriems jis rekomenduojamas, pridėkite jį į krepšelį ir patvirtinkite savo pirkimą. Prieš užbaigdami sandorį, pasinaudokite mūsų kitomis skyriais. Siūlome daug naujų ir įdomių produktų, skirtų rūpintis jūsų vaismedžiais ir kitomis augalais, kuriuos galite auginati. Sekite mūsų sezoninius pardavimus, o jūsų sodas jums atsilygins gausiais, aukštos kokybės derliais. Nuostabiai kviečiame jus į apsipirkimo kelionę su mumis!

19.44