• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Vaismedžių trąšos

Vaismedžių trąšos leidžia nuskinti turtingus pasėlius už mažą kainą ir su minimaliomis jūsų pastangomis. jums reikia tik užsisakyti tinkamą produktą, pritaikyti jį pagal gamintojo rekomendacijas ir laukti vaisių derliaus! Auginti vaisius gali būti taip paprasta, jei įvykdysite vieną esminį reikalavimą - naudoti garsių gamintojų originalias trąšas.

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi produktai, priklausantys tai kategorijai. Žemiau surinkome visas vertingas vaismedžių trąšas, kurios šiuo metu yra rinkoje. Pavyzdžiui, galite užsisakyti skystą arba granuliuotą ekologišką tikslinį vaismedžių ir krūmų trąšą - sprendimą visiems natūralaus tręšimo šalininkams.

Taip pat rekomenduojame ekologišką „Compo“ daržovių ir vaisių trąšą iš „Compo“ - tikrai universalų produktą. Čia taip pat rasite patikimas mineralines trąšas su didesniu našumu. Ar per pastaruosius metus jūsų medžiai davė mažiau, nekokybiškų pasėlių? Gali būti pats tinkamiausias laikas pašalinti kalio trūkumą dirvožemyje - tai įperkamas, patikrintas ir iš karto absorbuojantis „Ogród-Start“ kalcio sulfatas. Pažvelkite į kitus mūsų gaminius ir sužinokite, ko dar turime jums.

Pirkti mūsų parduotuvėje yra lengva ir patogu. Spustelėkite arba bakstelėkite pasirinktą produktą, patikrinkite augalus, kuriems jis rekomenduojamas, įdėkite jį į krepšelį ir patvirtinkite pirkimą. Prieš baigdami sandorį, apsilankykite kituose mūsų skyriuose. Mes siūlome puikių naujų produktų, skirtų vaismedžiams ir kitiems jūsų auginamiems augalams prižiūrėti. Sekite mūsų pasiūlymą, nepraleiskite sezoninio išpardavimo ir jūsų sodas jums atsipirks turtingais, aukščiausios kokybės pasėliais. Maloniai kviečiame į apsipirkimo ekskursiją!

18.77