• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Laistyti

Augalų laistymas nebūtinai turi būti nuobodus ar nepatogus uždavinys. Iš tikrųjų, turint tinkamus įrankius, galite suteikti vandenį savo augalams efektyviau ir veiksmingiau. Mūsų Sklypo laistymo skyrius siūlo produktus, kurie jums padės tai pasiekti. Leiskite mums jums paaiškinti, kaip optimizuoti sodo laistymą, ir pristatyti jums naujoviškus patarimus naudojant mūsų plačią priedų pasirinkimą. Sužinokite, ką esame jums paruošę!

Nepriklausomai nuo to, ar reikia laistyti žolynus, mėlynes, daržovių lovą arba gėlių kraštus, investicija į purkštukus ir laistymo sistema yra protingas žingsnis. Mūsų atitinkamose kategorijose rasite geriausius produktus, tokius kaip prieinamas ir patikimas KLIF sukantis purkštuvas ir Orion pistoletinis purkštuvas. Reikia kažko su didesniu veikimo rėžiu? Rekomenduojame EXPERT srities smūginį purkštuvą, pasiūlomą konkurencinga kaina mūsų parduotuvėje. Taip pat apsvarstykite mūsų specialias pasiūlymo rinkinius, atidžiai suderintus su vamzdeliais, purkštukais ir jungtimis, tokiais kaip ECOLIGHT arba PLUS vamzdelis su visu rinkiniu jungčių. Nepaleiskite mūsų Sodo vamzdelio skyriaus, kuriame rasite ilgaamžius vamzdžius įvairiais skersmenimais ir ilgiais, kartu su patogiais priedais, tokiais kaip nešiojamos vamzdelių ritės, vežimėliai ir pakabintuvai. Be to, apsilankykite mūsų Inovacijų laistymo skyriuje, kur rasite funkcinius vandens dozavimo sistemų ir gėlių puodų laistymo sprendimus.

Pasirinkite laistymo priedus iš pirmaujančių prekės ženklų, tokiais kaip CELLFAST, Prosperplast ir Lamela, mūsų internetinėje parduotuvėje. Mes užtikriname aukštą kokybę, ilgaamžiškumą ir naudojimo patogumą už biudžeto draugiškas kainas. Išgyvenkite internetinio apsipirkimo patogumą - be eilės, be perteklinio mokėjimo ir sunkių daiktų nešiojimo naštų. Tai tikrai protingas pasirinkimas!

1.50
2.40
2.40
2.53