• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Rinkiniai ir paketai

Mes sukūrėme kategoriją "Rinkiniai ir paketai", kad palengvintume jūsų apsipirkimo patirtį mūsų sodo parduotuvėje. Ar norite užsisakyti paruoštą gėlių kompoziciją, ieškote daržovių draugiškam sodinimui, ar sunkiai galite pasirinkti tik vieną paprikų veislę – mūsų "Rinkiniai ir paketai" pasirūpins viskuo, visi už itin mažas kainas. Išbandykite mūsų geriausiai parduodamas kolekcijas šiandien!

Svajojate apie kvapnią gėlių lovą šį sezoną? Mes atidžiai atrinkome rinkinius, kad įgyvendintume jūsų sodinimo svajones. Mūsų "Pavasario pabudimas" paketas suteikia augalus su ankstyvais žydėjimo laikotarpiais, o "Keturi elementai" rinkinys yra spalvingas sėklų mišinys, kuris gamina geltonas, oranžines, mėlynas ir žalias žiedas. "Floralinis avangardas" yra tiems, kurie myli aukštas, statulingas gėles, o "Kalnų pieva" perkels jus tiesiai į alpinę kurortą, tiesiai jūsų kieme. Mūsų "Dangaus sodas" rinkinys siūlo šešias unikalias rūšis, su neįprastais lapų, gėlių ir vaisių spalvomis ir formomis.

Bet ką daryti, jei norite gėlių lovoje matyti įvairius tos pačios spalvos atspalvius? Tada rinkiniai, pavyzdžiui, Giallo (geltona), Indian Ocean (mėlyna), Bianco (balta), Rosa (rožinė), Verde (žalia) ar Juicy Orange (oranžinė) sukurti būtent jums. O jei siekiate vienrūšę, tačiau spalvingą plotą, nepaleiskite pro šalį mūsų specializuotų sėklų rinkinių, tokių kaip Didelės žiedų petunijos, Rytinė šlovė, Neužmirštuolės, Impatiens, Celosija, Zinnia ir Verbena. Norite kažko dar unikalesnio? Mes siūlome augalų rinkinius, kad sukurtumėte gėlių lovas, kurios imituoja valstybinius vėliavas!

Jei jūsų pagrindinis dėmesys skirtas daržovėms, mes jus nepamiršome. Mūsų daržovių sėklų rinkiniai pasirengę jus nustebinti. Eksperimentuokite su naujomis gerai žinomų daržovių veislėmis su tokiais rinkiniais kaip "Svogūnų įvairovė", "Saldausjo pipirų asortimentas", "Ledomano salotos pasirinkimas" ir daug kitų. Mes taip pat turime BIO daržovių rinkinius, rinkinius, pritaikytus konteinerių sodinimui, ir net rinkinius, skirtus kurti žiemos konservams ir draugiškam sodinimui. Ir atsiminkite, kai tik jūsų daržovių sodas bus paruoštas, apsaugokite jį nuo kenkėjų be cheminių medžiagų – pasirinkite vieną iš mūsų kenkėjus atbaidančių augalų rinkinių!

Tai tik ledkalnio viršūnė; kviečiame jus toliau tyrinėti mūsų parduotuvę. Norėdami sužinoti, kurios konkrečios rūšys ir veislės yra įtrauktos į pasirinktą rinkinį, tiesiog spustelėkite ant jo pavadinimo ar vaizdo – kiekviena detalė yra išvardyta apraše. Pasinaudokite mūsų nepakartojamomis kainomis aukštos kokybės sėkloms, tiek dekoratyviems, tiek praktiniams augalams. Linkime jums malonių apsipirkimų!