• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Laistytuvai

Ar ieškote prieinamo laistyklelio, kuris būtų ir funkcionalus, ir estetiškai patrauklus? Garden Seeds Market siūlo laistyklės tinkančias puikinti augalams puode, daržovėms, vaismedžiams ir kitiems sodo augalams už konkurencingas kainas. Mes turime platus modelių ir dydžių pasirinkimą - raskite tą, kurį visada norėjote!

Kokios savybės apibrėžia kokybišką laistyklę? Ilgaamžiškas medžiagas, gerai suprojektuotas išleidimo angos vamzdelis, žiedas, kuris užtikrina nuolatinį vandens tekėjimą ir užkerta kelią užsikimšimui? Mūsų laistyklės atitinka šias reikalavimus. Jos ne tik ilgaamžės, bet ir lengvos ir naudotojui draugiškos. Svarstykite Żyrafa (Žirafa) namų laistyklę, kurią galima įsigyti ryškiose spalvose, tokiose kaip fuksija, tamsiai mėlyna, šviesiai žalia ir klasikinė žalia, puikiai tinkančias gėlėms puode ir ant palangės. Pasirinkite atspalvį, kuris atitiktų jūsų namų dekorą. Be to, mes taip pat teikiame didelio tūrio sodo laistyklės. Žalia 2 litrų arba 5 litrų laistyklė yra būtina kiekvienai sodei arba sklypui. Jų gausus tūris leidžia laistyti daug augalų be dažno papildymo. Ergonominė, plačia rankena užtikrina lengvą pervežimą ir sumažina rankų pavargimą. Ir nepraleiskite mūsų konkurencingų kainų! Užbaikite savo sodo priedų kolekciją ir kvalifikuokitės nemokamai pristatymui namo.

Apsipirkimas mūsų internetinėje parduotuvėje yra greitas, paprastas ir malonus - mes pasirūpinsime visais jūsų sodininkystės poreikiais. Jūs visada laukiami!