• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Balkonų ir terasų augalų trąšos

Jeigu ketinate auginti dekoratyvinius, gausiai žydinčius augalus konteineriuose ir puoduose, Balkonų ir Terasų Augalų Trąšos tikrai turėtų būti jūsų pirkinių sąraše. Atsakydami į didėjantį poreikį profesionaliai, išsamioms dekoratyvinių augalų mitybai, mes išplėtėme mūsų pasiūlą aukštos kokybės produktais tiek iš vietinių, tiek iš tarptautinių prekės ženklų. Mūsų parduotuvėje yra produktų iš pirmaujančių Balkonų ir Terasų Augalų Trąšų gamintojų, užtikrinančių nedelsiant veiksmingus rezultatus. Išnagrinėkite mūsų asortimentą šiandien!

Atraskite prieinamus variantus, tokius kaip Biopon Balkoninių Augalų Trąšos, Florovit Namų ir Balkoninių Augalų Trąšos, Skystosios Namų ir Balkoninių Augalų Trąšos "Sveiki Augalai" iš Target ir Zielony Dom Žydinčių Augalų Trąšos. Mes siūlome platų įvairių rūšių vazoninių augalų, kurie gausiai žydi, asortimentą. Petunijos, kabančios petunijos ir pelargonijos naudojasi tręšimu kiekvieno laistymo metu, išlaikydamos nuolatinę žiedų pumpurų gamybą nuo pavasario iki rudens. Apsvarstykite "Gausus Žydėjimas" Trąšas iš Target, Agrecol Pelargonijų Trąšas arba Florovit Petunijų, Kabančių Petunijų ir Cascadia Trąšas.

Taip pat išbandykite išskirtinius Compo balkoninių augalų maistinius elementus ir Agrecol Geranium Strong augalų maistą. Mūsų parduotuvė siūlo lengvai naudojamas, ilgalaikes trąšų lazdeles, koncentruotą gelį ir skystąsias trąšas Balkonų ir Terasų Augalams, įskaitant miglos ir lapų trąšas, kurios padidina atsparumą, pvz., žinomas Biosept Activ Purškalas ir Aphisol Bio. Apsipirkite internetu patogumui, sutaupykite su pristatymu į namus ir mėgaukitės žydinčiu balkonu ir terasa visą vasarą.

5.45
5.55