• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Produktų filtrai

Kaina
Spalva
Skersmuo
Ūgis
Plotis
Ilgis
Tomas

Puodai ir vazonai

Niekas nepuošia namų, balkono, terasos ar vidaus kiemo, kaip subtilūs, elegantiški puodai ir puodų žarnos. Norėdami padėti jums sukonstruoti bet kurią erdvę išties unikaliu būdu, mes pristatome platų puodų ir apvalkalų asortimentą iš pagrindinių gamintojų, tokių kaip „Prosperplast“ ir „Lamela“. Kviečiame jus į madingiausių klasikinių ir modernių dizainų bei kerinčių spalvų - energingų ar nuolaidžių, linksmų ar elegantiškų - kraštą, kuris atitiks visas įmanomas interjero detales.

Ieškodami vazonų ir sodinukų, skirtų jūsų palangėms, terasoms ir balkonams, apsilankykite kvadratinių, apvalių, ilgų ir aukštų vazonų skyriuose. Čia rasite įvairių dydžių ir spalvų augalų konteinerius, iš kurių daugelis yra su dekoratyviniais rotango ar nukirptais raštais. Taip pat norime paraginti pasižvalgyti po permatomus orchidėjų apvalkalus, turinčius įvairias intriguojančias formas ir linksmas spalvas, taip pat į „Ikebana“ konteinerius gėlių kompozicijoms su Tolimųjų Rytų vingiu! Mes taip pat didžiuojamės savo gausiu pakabinamų krepšelių, ant bėgių montuojamų puodų ir dekoratyvinių pakabų pasirinkimu. Išbandykite dekoratyvinius, retro stiliaus metalinius krepšius su kokoso pluošto pamušalu. Juose užaugę augalai visiškai išnaudos savo dekoratyvinį potencialą. Jei ketinate atskirti savo erdvę nuo aplinkinių dizainų, sukurkite vertikalų sodą su gėlių kišenėmis. Mes tikime, kad taip pat galite rasti įdomių vaistažolių vazonų ir sodinukų, kuriuos galima įsigyti moderniai ir su visa paletė ryškių spalvų.

Naršykite po mūsų puodus ir vazonų apvalkalus, kuriuos galite rasti stulbinančiame asortimente mūsų internetinėje parduotuvėje, ir patogiai apsipirkite internetu. Mes garantuojame puikius vaizdinius efektus ir puikią konteinerių kokybę. Pažvelkite į vaizdus ir pakeiskite savo namų tvarką su nuostabiais puodais ir vazonų dėžutėmis!