• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Produktų filtrai

Kaina
Spalva
Skersmuo
Ūgis
Plotis
Ilgis
Tomas

Puodai ir vazonai

Nieko nepagražina jūsų namų, balkono, terasos ar kiemo kaip subtilios ir elegantiškos gėlių puodai ir puodai. Norėdami jums padėti unikaliai įrengti bet kokį erdvės plotą, pristatome plačią gėlių puodų ir puodų dėklų asortimentą iš pirmaujančių gamintojų, tokiais kaip Prosperplast ir Lamela. Pasinerti į stilingiausių klasikinių ir modernių dizainų ir žavinančių spalvų pasaulį - ar tai būtų energingos, raminančios, linksmos ar elegantiškos spalvos - kurios dera su bet kokia interjero išdėstymu.

Aplankykite Kvadratinių, Apvalių, Ilgų ir Aukštų gėlių puodų skyrius, ieškodami puodų ir gėlių židinių savo palangoms, terasoms ir balkonams. Ten rasite įvairių dydžių ir spalvų gėlių konteinerių, daugelis iš jų su dekoratyviniais rietavo arba iškaltais raštais. Taip pat kviečiame apžiūrėti skaidrius orchidėjų dėklučius įvairiais įdomiais formų ir linksmais spalvomis, taip pat Ikebana dėklus gėlių kompozicijoms su Rytų šiluviu! Taip pat mes didžiuojamės turėdami platus pakabintų krepšių, balustradėms montuojamų puodų ir dekoratyvinių kablių pasirinkimą. Pabandykite dekoratyvinius retro stiliaus metalinius krepšius su kokosų pluoštu, kuriuose augančios gėlės pilnai išvysto savo dekoratyvinį potencialą. Jei ketinate išskirti savo erdvę iš aplinkinių dizainų, sukūrkite vertikalų sodą su gėlių kišenėmis. Taip pat manome, kad jūs galėtumėte rasti įdomių žolynų puodų ir gėlių židinių, kuriuos galima įsigyti moderniais dizainais ir visą paletę ryškių spalvų.

Naršykite mūsų Gėlių puodų ir puodų dėklų kategoriją, kurią galima įsigyti puikioje asortimento mūsų internetinėje parduotuvėje, ir patogiai apsipirkite iš savo namų. Mes garantuojame ne tik puikų vizualinį efektą, bet ir puikią mūsų konteinerių kokybę. Peržiūrėkite nuotraukas ir keiskite savo namų išdėstymus mūsų nuostabiais gėlių puodais ir puodų dėklais!