• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Sodo baldai

Sodo baldai yra būtinas kiekvienos poilsio vietos lauke papildymas. Mūsų parduotuvėje esantys produktai pavers jūsų balkoną, terasą, vidaus kiemą ar šešėlį kampelį saugiu, jaukiu prieglobsčiu. Ar jums reikia sodo baldų, norint surengti šeimos šventę ar vakarėlį su draugais? O gal jums tiesiog reikia ramios vietos knygai perskaityti? Mūsų parduotuvėje rasite baldų, kurie tiks tiems, kurie dažnai prieštaringi.

Ar pavargote nuo paprastų rotango kėdžių? Investuokite į naujos rūšies prabangą! Mūsų sodo parduotuvėje yra patogių, stilingų sėdynių už prieinamą kainą. Pažvelkite į elegantišką KNIT pufą, kuris idealiai tinka sodams ir terasoms ir yra įvairių spalvų (ypač rekomenduojame smėlio-smėlio ir mėlynos spalvos modelius). Ar norėtumėte nusipirkti naują stalą? Pasirinkite tą, kuriame yra praktiškos saugojimo vietos tuo pačiu metu. Įsigykite rotango funkcinį sodo vežimėlį - kokteilių spintelę su gėrimų aušinimo indu, kuris tilps net į mažiausius balkonus. Kas gali būti gaiviau karštą vasaros dieną, nei ledinis limonadas? Savo sodo dušas! Mes siūlome ERGO - CELLFAST sodo dušo pagrindą / stovą už ypač konkurencingą kainą. Jis lengvai montuojamas, tvirtas, lengvas, tačiau stabilus - tai investicija, mokanti dividendus metams! Jei praleidžiate daug laiko poilsio vietoje, apsvarstykite galimybę įsigyti „Prosperplast“ talpią 310 litrų „Boxe Rate“ sodo krūtinę. Jame galite laikyti pagalves, antklodes ir kitus naudingus priedus. Jei norėtumėte pamatyti daugiau tokio tipo produktų, apsilankykite „Sodo komodų ir dėžių“ skiltyje.

Sodo sėklų turgus išsiskiria plačiu naudingų, funkcionalių namų ir sodų aksesuarų pasirinkimu už prieinamą kainą. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti žinomų prekinių ženklų („Prosperplast“, „CELLFAST“) sodo baldus su ekonomiškai efektyviu pristatymu. Pasinaudokite nuolatinių klientų nuolaida ir specialiais pasiūlymais. Turėdami nedidelę mūsų pusės pagalbą, sukursite savo svajonių balkoną ar terasą, taupydami laiką ir pinigus. Pasižiūrėk pats!