• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sodo baldai

Sodo baldai yra būtinas papildymas kiekvienai lauko atsipalaidavimo vietai. Mūsų parduotuvė siūlo įvairių produktų asortimentą, kurie pavers jūsų balkoną, terasą, kiemą arba šešėlinį kampą į saugų ir jaukų prieglobstį. Ar jums reikia sodo baldų šeimos šventei ar susitikimui su draugais organizuoti? Arba galbūt tiesiog jums reikia ramios vietos, kur skaityti knygą? Mūsų kolekcijoje rasite sprendimus, atitinkančius šias įvairias poreikius.

Ar jau esate pavargę nuo paprastų rattaninių kėdžių? Išbandykite prabangą nauju būdu! Mes siūlome patogias ir stilingas sėdimojo vietos galimybes už prieinamą kainą. Atraskite elegantišką KNIT pufą, puikiai tiksiantį sodui ir terasai, kuris yra prieinamas daugybe skirtingų spalvų, įskaitant ypatingai rekomenduojamus smėlio-bežaus ir mėlynos spalvos modelius. Ieškote naujo stalo? Pasirinkite tokią, kuri taip pat suteikia praktiško saugojimo vietos. Mūsų rattaninis funkcionalus sodo vežimėlis - kokteilinė spinta su gėrimų šaldymo konteineriu - idealiai tinka net mažiausiems balkonams. Karštu vasaros dienų jaukiau nei šaltas citrinų limonadas? Jūsų pačių sodo dušas! Siūlome ERGO - CELLFAST sodo dušo pagrindą / stendą už ypatingai konkurencingą kainą. Jis lengvai montuojamas, patvarus, lengvas, tačiau stabilus - tai investicija, kuri atsipirks per metus! Jei daug laiko leidžiate savo atsipalaidavimo vietoje, apsvarstykite talpią Prosperplast dėžę sodui su 310 litrų talpa. Į ją galite laikyti pagalvėles, antklodes ir kitus naudingus priedus. Norėdami pamatyti daugiau panašių produktų, lankykite Skyrių Sodo dėžės ir spintos.

Garden Seeds Market išsiskiria dideliu asortimentu naudingų ir funkcionalių namų ir sodo priedų, visiems prieinamomis kainomis. Pirkite sodo baldus iš žinomų prekės ženklų, tokiais kaip Prosperplast ir CELLFAST, pasinaudodami ekonominiais pristatymo pasirinkimais. Pasinaudokite nuolaidomis ir specialiomis pasiūlymomis mūsų reguliariems klientams. Leiskite mums padėti jums sukurti jūsų svajonių balkoną ar terasą, taupant tiek laiką, tiek pinigus. Išgyvenkite skirtumą patys!