• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Magnolijos trąšos

Magnolijų trąšos yra rūpestingai atrinkti produktai, puikiai tinka kitoms rūgštinėms žydinčioms augalams, pvz., rododendrams. Sveikų šių gražių medžių ir krūmų papildymas yra visiškai būtinas, nes tai yra pagrindinė priežiūros priemonė. Mūsų internetinės sodo prekybos parduotuvėje yra plačių produktų asortimentas, kuriame yra trąšos ir augalų maistas iš įrodytų ir garsaus biuroko ir prekės ženklų, tokių kaip Biopon, Target ir Substral. Šie neginčijami daugiakomponentės trąšos lyderiai dekoratyviniams augalams tikrai verti išbandyti savo sode. Jūs busite sužavėti patiriamais efektais!

Neabejotinai turėtumėte apsvarstyti Biopon Magnolijos trąšos naudojimą, kuris mūsų sodo prekybos parduotuvėje yra prieinamas geros kainos. Ši lengvai naudojama granulinė trąša turi visus pagrindinius maistinius elementus, garantuojančius sveiką šaknų augimą ir gausų didelių žiedų pumpurų susidarymą. Visi žydintys augalai, mėgstantys rūgštines dirvas, tikrai pamėgs Magnolijos trąšą su mikroelementais iš Target, papildomai praturtintą geležimi, kuri apsaugo augalus nuo chlorozės. Taip pat apsvarstykite tos pačios įmonės Rododendrų ir Magnolijų trąšą. Jei jūsų augalai kankinami ligomis, vystosi blyškios lapai arba nebežydi, neabejotinai naudokite "Magiškosios jėgos" skubiosios trąšos spygliuočių medžiams ir kitoms rūgštinėms augalams. Ją galima taikyti tiesiogiai purškiant ant lapų, kas žymiai pagreitina augalų maistinių medžiagų įsisavinimą palyginti su dirvožemio pridedamais priedais.

Pažvelkite į visas mūsų jums paruoštas produktų įvairovės! Siūlome patikimas, efektyvias magnolijų trąšas granulėmis ir vandeniu tirpstančio miltelių formomis. Jos yra ilgaamžės, ypatingai efektyvios ir prieinamos už priimtiną kainą! Užsakykite, pasirinkite pristatymą namo, patvirtinkite savo pirkimą ir laukite pristatymo. Tai optimalus būdas įsigyti geriausias sodo augalų trąšas, nereikiant išeiti iš namų arba per daug mokėti. Jūs visada esate laukiami mūsų sodo parduotuvėje!