• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Magnolijos trąšos

Magnolijos trąšos yra kruopščiai parinkti produktai, kurie puikiai tinka ir kitiems acidofiliniams žydintiems augalams, tokiems kaip rododendrai. Subalansuotas šių gražių medžių ir krūmų papildymas yra būtinas pirminės priežiūros priemonės. Produktų asortimentą, kurį galite įsigyti mūsų internetinėje sodo parduotuvėje, sudaro trąšos ir augalinis maistas iš žinomų prekės ženklų, tokių kaip „Biopon“, „Target“ ir „Substral“. Šiuos neginčijamus dekoratyvinių augalų daugiakomponentinių trąšų lyderius tikrai verta išbandyti savo sode. Poveikis, kurį patirsite, jus džiugins!

Jūs tikrai turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti „Biopon Magnolia“ trąšas, kurias mūsų sodo parduotuvėje galite įsigyti už mažesnę kainą. Šiose lengvai tepamose granuliuotose trąšose yra visų pagrindinių maistinių medžiagų, kurios garantuoja sveiką šaknų augimą ir sukuria begales didelių žiedinių pumpurų. Visiems žydintiems augalams, mėgstantiems rūgščius dirvožemius, patiktų „Magnolia“ trąša su mikroelementais iš „Target“, papildomai praturtinta geležimi, saugančia augalus nuo chlorozės, ir „Rododenron“ bei „Magnolia“ trąšos, kurias tiekia ta pati įmonė. Jei jūsų augalus kamuoja ligos, išauga blyškūs lapai ir nustoja žydėti, nedvejokite ir spygliuočių bei kitų acidofilinių augalų trąšomis naudokite „Magiczna Siła“ (Magiškoji jėga). Jis gali būti purškiamas tiesiai ant lapijos, o tai žymiai pagreitina augalų maistinių medžiagų įsisavinimą, palyginti su dirvožemyje naudojamais priedais.

Pažvelkite į įvairius produktus, kuriuos paruošėme jums! Mes siūlome patikimas, efektyvias magnolijų trąšas granulėse ir vandenyje tirpių miltelių pavidalu. Jie yra ilgaamžiai, ypač efektyvūs ir prieinami už prieinamą kainą! Padarykite užsakymą, pasirinkite pristatymo į namus variantą, patvirtinkite pirkimą ir laukite pristatymo. Tai yra optimalus būdas įsigyti geriausias turimas sodo augalų trąšas neišeinant iš namų ir nepermokant. Jūs visada esate laukiami mūsų sodo parduotuvėje!