• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Gėlių purkštuvai

Norėdami tinkamai rūpintis orchidėjomis ir kitais dekoratyviniais augalais, kuriems reikia švelnaus laistymo, išsirinkite mūsų kategoriją „Gėlių purkštuvai“. Rasite platų aukštos kokybės purkštuvų asortimentą, pritaikytą jūsų poreikiams. Su specialiomis kainomis dabar yra geriausias laikas įsigyti tobulą gėlių purkštuvą!

Siūlome purkštuvus įvairių dydžių ir spalvų. Pasirinkite talpas, tokias kaip 0,5, 0,9 ar 1,3 litro. Mūsų įrankiai pasižymi šiuolaikišku, stilingu dizainu, kuris ne tik funkcionalus, bet ir estetiškai patrauklus. Ar norite skaidraus skysčio konteinerio ar spalvoto? Mes galime jums pasiūlyti. Jei apsvarstote galimybę atsisakyti rankinio purkštuko, kodėl gi nepažvelgti į mūsų slėginio purškimo įrenginius? Jie yra idealūs auginant ir taikant lapų trąšas. Naršykite produktų nuotraukas mūsų internetinėje sodininkystės parduotuvėje ir užsisakykite su 100% pasitenkinimo garantija.

Mūsų „Gėlių purkštuvai“ pasiūlyme yra garsių prekių ženklų, tokių kaip Prosperplast, Greenmill ir GreenLand. Todėl galime užtikrinti aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą už prieinamą kainą. Pasitikėkite mumis ir prisijunkite prie mūsų nuolat augančios patenkintų klientų šeimos.

14.14