• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Produktų filtrai

Kaina

Raktažolių sėklos

Pagerinkite savo sodą su sėklomis iš mūsų Raktažolių sėklos kategorijos! Mes siūlome įvairių raktažolių rūšių, įskaitant populiarųją paprastąją arba anglų raktažolę, taip pat ir oxlip bei grūdformę raktažolę. Šios universalios augalų rūšys puikiai tinka gėlių lovelėms, bet taip pat gerai auga ir konteineriuose.

Jei ieškote kažko unikalaus, apsvarstykite Vial's arba orchidėjos raktažolę. Ši veislė pasižymi kvepiančiomis, violetinėmis, ausies formos žiedynais, kurie puošs jūsų sodą visą pavasarį. Ideali uolų sodams ir gėlių lovelėms, ji taip pat gali būti auginama kaip pjūtinė gėlė. Grūdformė raktažolė yra dar viena įspūdinga galimybė, su rutulio formos žiedynais, kurie primena dekoratyvinį česnaką. Šios gėlės turi įvairių atspalvių, nuo balto ir švelnaus violetinio iki violetinio ir šarminio. Tiems, kurie domisi konteinerių sodininkyste, paprastoji raktažolė yra puiki pasirinkimas, kad pagyvintumėte palangę ar balkoną. Ji taip pat puikiai tinka kaip kraštutinė augalų rūšis. Galiausiai, nepamirškite "Gold Lace" oxlip, kuris išsiskiria savo kerinčiais geltonai-bordo žiedais.

Nuo gėlių lovelių iki konteinerių sodų, mūsų Raktažolių sėklos kategorijoje yra kažkas kiekvienam sodininkavimo entuziastui. Nepaleiskite progos – įsigykite savo mėgstamiausios veislės sėklas šiandien!