• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kenkėjų kontrolė

Kenkėjų kontrolė yra vienas iš išsamesnių skyrių mūsų internetinėje sodo prekybos parduotuvėje. Čia rasite plačią nuodusių ir kenkėjų kontrolės priemonių pasirinkimą žemės ūkio kultūroms, sodams, žemės ūkio pastatams, saugojimo patalpoms ir namams. Mes teikiame veiksmingus sprendimus pelėms ir žiurkėms, kurios dažnai užkrėsta gyvulininkystės plotus, rūsius ir garažus. Taip pat rasite atbaidančių priemonių nuo roplių ir kretų, užtikrinančių, kad niekas nebus trukdoma jūsų gėlių svogūnams! Mes taip pat siūlome patikimas priemones atgrasyti paukščius nuo jūsų vaismedžių. Jei jūsų palėpėje apsigyveno lasiukas, mūsų modernios atbaidančios priemonės gali jums padėti jį saugiai ir veiksmingai išvaryti, nesugadindami gyvūno.

Mes taip pat turime inovatyvių, patikimų priemonių nuo šliužų kontrolės, kurios gali būti reikšmingas varginimas daržuose. Mes jūsų raginame išsiaiškinti mūsų asortimentą!

Ar ieškote prieinamų pelesių gaudyklų? Mes turime medines, metalines ir ekologiškas gyvąsias gaudykles, prieinamas įvairiais modeliais, įskaitant tuos, skirtus didesniems gyvūnams. Jei galvojate apie pelesiams ir žiurkėms nuodų pirkimą, mes siūlome Bros Granulinį Nuodą ir Grūdų Nuodą, taip pat puikų Rat Perfect Killer Best. Be to, mes teikiame ekonominės deratizacijos šerdytojus. Ieškote būdų kretų kontrolės? Mūsų asortimente rasite patvarias kretų tinklų, patikimas kretų gaudyklas su signalizacijomis ir Sumin arba Bros granuliuotų karbidų variantus įvairiais įpakavimo dydžiais. Mūsų parduotuvėje taip pat rasite levandų trąšas, skirtas šiukšlinančioms kenkėjams nuo jūsų vejos, taip pat atbaidančius purškimus, tokius kaip Kretox Best ir Atsisveikinimas su Kreta iš Zielony Dom. Mūsų paukščių tinklai, prieinami įvairiais dydžiais, gali padėti apsaugoti jūsų vaisius nuo plunksninių intruzų. Ar jūsų teritorijoje kyla problemų su lasiukais, lapėmis ar kitais plėšrūnais? Galite užsisakyti Geriausią Aerozolio Lasiukų Atbaidymo priemonę arba Aerozolio purškiklį lasiukams, lapėms, šikšnosparniams, kretoms, šliuzams ir žiurkėms nuo Hunter. Taip pat galbūt jus domina mūsų ultragarsiniai skleidėjai, tokie kaip Galinga Roplių, Lasiukų, Šikšnosparnių ir Žiurkių Atbaidymo priemonė arba Ultragarso Atbaidymo priemonė su Judesio jutikliu ir Dažnio reguliavimu, skirta greitai nuvaryti įsibrovėlius nuo jūsų kiemo. Jei kovojate su alkanomis šliužais, apsvarstykite mūsų puikią šliužų kontrolės priemonių pasirinkimą, prieinamą konkurencingomis kainomis, įskaitant Substral Slugol, Pełzakol GR Sumin, Šliužo Kontrolės Taikinį arba Atsisveikinimą su Šliužu - ekologišką šliužo barjerą iš Zielony Dom.

Tai tik trumpas mūsų visapusiškos pasiūlos apžvalga, skirta klientams, susiduriantiems su kenkėjais susijusiomis problemomis. Mes nuolat plečiame savo pasiūlą patraukliomis, išbandytomis, saugiomis ir efektyviomis inovacijomis. Kviečiame jūsų mėgautis tenkinančia internetine apsipirkimo patirtimi su prieinamu namų pristatymu!

0.84
1.56
1.88
1.88
3.27
3.52
3.52
3.91
3.91
4.46