• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Celiozijų sėklos

Ar apsvarstėte Celiozijų Sėklas savo sode? Mūsų parduotuvėje, "Celiozijų Sėklos" kategorijoje, mes siūlome dvi rūšis: kviečių šiaudų celioziją ir plunksnatą celioziją, pasiekiamą dvejomis varietetomis: plunksnatas ir sidabrinis. Šie nuostabūs augalai puošia gėlių lovą nuo birželio mėnesio pabaigos iki spalio mėnesio pradžios ir puikiai tinka tiek kaip pjovamosios gėlės, tiek konteinerinei sodininkystei.

Kviečių šiaudų celiozija pasižymi plonais, šerpetojančiais žiedais šviesių ir tamsių rožinės spalvos atspalviais. Išdžiūvusios, šios žiedai tampa žymiu papildymu džiovintiems gėlių kompozicijoms. Kita vertus, plunksnata celiozija siūlo inflorescencijas įvairiomis spalvomis, nuo kreminės baltos, geltonos, oranžinės iki rožinės ir raudonos. Plunksnata celiozija gamina unikalias inflorescencijas, kurios, tikrojo pavadinimo dvasia, primena gaidžio kūno viršų.

Kiekviena sėkla mūsų "Celiozijų Sėklos" kategorijoje yra aukščiausios kokybės, išskirtinai pasirinkta iš žinomų gamintojų. Pasirinkite rūšį, kuri derintųsi su jūsų estetika, ir pasiruoškite gyvai spalvotam žydėjimui pavasarį. Aplankykite mūsų internetinę parduotuvę ir papildykite savo sodą šiais nuostabiais augalais!