• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Paukščių nameliai

Paukščių nameliai ne tik puikiai papildys jūsų sodą, bet ir paskatins paukščius aplankyti jūsų žaliąją karalystę. Visi mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi modeliai pagaminti iš puikios orui atsparios medienos, kuri užtikrina jų ilgaamžiškumą ir estetinį patrauklumą. Galite juos pakabinti kur tik norite, sukurdami saugią vietą paukščiams perėti.

Žavingas paukščių namelis su pasviru stogu ir tinkamo dydžio įėjimo anga yra idealus mažesniems paukščiams ir suteikia puikias sąlygas jų palikuonims auginti. Jis suprojektuotas taip, kad paukščiams būtų saugu, tuo pačiu metu išlaikant dekoratyvinę išvaizdą. Čia pristatyti modeliai derina dekoratyvinę vertę su funkcionalumu. Jie lengvai montuojami ir ypač ilgaamžiai. Visi mūsų sodo parduotuvėje siūlomi paukščių nameliai pagaminti iš aukštos kokybės natūralios medienos, atsparios mechaniniams pažeidimams. Nuimamas priekinis skydelis leidžia kruopščiai išvalyti namelį. Siūlome aukščiausios kokybės gaminius už prieinamą kainą!

Kviečiame į apsipirkimo patirtį, kuri suteiks pasitenkinimą jums ir džiaugsmą jūsų skraidantiems draugams. Pasinaudokite mūsų pigiu namų pristatymo pasiūlymu – tai protingas pasirinkimas!

13.40
19.03