• 149.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą
    jums reikia pateikti minimalų užsakymą

Valymo priemonės

Valymo priemonės, kurias galite rasti mūsų internetinės parduotuvės pasiūlyme, priklauso aukščiausios klasės, aukščiausios kokybės gaminiams. Rasite antibakterinių gelių ir stiprių valymo balzamų, skirtų tvirtoms, patvarioms dėmėms pašalinti. Mes taip pat siūlome puikius lapų blizgesį, kvapus pašalinančias medžiagas ir valymo priemones paviršiams, kurie yra ypač linkę į dėmę. Pažiūrėkite, ką mes parduotuvėje su jumis!

Jūs tikrai turėtumėte nusipirkti 50 ml „Arox“ antibakterinio rankų gelio. Šis produktas turi dezinfekuojančių savybių ir yra švelnus jūsų odai. Tai yra geriausias prevencinis sprendimas visose jūsų pastangose, dėl kurio gali būti padaryta mažesnių sužalojimų ir įpjovimų. Taip pat yra profesionalių valymo priemonių, tokių kaip ypač efektyvi „Bros-Morus“ - 50 g anglies juodumą šalinanti priemonė židiniams ir krosnims arba „Grobex“ - antkapių valymo ir konservavimo balzamas, idealiai tinkantis marmuro, terrazzo ir kitų medžiagų valymui. Ar jums reikia veiksmingos šiukšliadėžės ir šiukšlių dezinfekavimo priemonės? Užsisakykite atliekų konteinerį - „Bros“ - valymo priemonę buteliuose su purkštuvu. Sodo sėklų turguje taip pat siūlomos pigios augalų valymo priemonės, tokios kaip populiarioji 600 ml „Substral“ lapų šepetėlė, neleidžianti įsitvirtinti dulkėms. Nepamirškite naršyti ir kituose mūsų produktuose!

Mes padėsime jums palaikyti tvarką ir sutvarkyti griozdus jūsų namuose struktūrizuotu būdu. Mūsų internetinėje parduotuvėje už prieinamą kainą įsigysite valymo priemonių iš geriausių gamintojų (be kita ko, „Bros“, „Substral“, „Zielony Dom“). Kova su nešvarumais, dėmėmis ir kvapais taps lengva užduotimi - investuokite į specialius produktus ir mėgaukitės švara nepermokėdami!