• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Valymo priemonės

Valymo priemonės, prieinamos mūsų internetinėje parduotuvėje, yra aukščiausios klasės, aukštos kokybės produktai. Rasite antibakterinius gelius ir stiprius valomuosius balzamus, skirtus įnoringoms, ilgalaikėms dėmėms pašalinti. Mes taip pat turime puikių lapų blizgesio produktų, kvapų šalinimo sprendimų ir valomųjų priemonių paviršiams, ypač pažeidžiamiems dėmėms. Patyrinėkite, ką mes paruošėme jums!

Mes labai rekomenduojame 50 ml "Arox" antibakterinį rankų gelį. Jis ne tik dezinfekuoja, bet ir yra švelnus jūsų odai. Tai idealus apsaugos būdas nuo smulkių sužalojimų ir įpjovimų, kurie gali atsirasti dirbant sode. Iš mūsų profesionalių valomųjų priemonių apsvarstykite ypač veiksmingą "Bros-Morus" anglijuodžio šalinimo priemonę židiniams ir orkaitėms 50g pakuotėje arba "Grobex" kapo akmenų valymo ir konservavimo balzamą, tobulą marmuro, teraco ir panašių medžiagų valymui. Reikia veiksmingo šiukšlių dėžės ir šiukšlių maišų dezinfekavimo? Peržiūrėkite "Waste container Bros" valiklį su purkštuku. „Garden Seeds Market“ taip pat siūlo ekonomiškas augalų valomąsias priemones, pvz., populiarų 600 ml „Substral“ lapų blizgesį, kuris neleidžia kauptis dulkelems. Nepamirškite tyrinėti ir kitų mūsų pasiūlymų!

Leiskite mums padėti išlaikyti tvarką ir organizuotumą jūsų namuose. Įsigykite valymo priemones iš garsių prekės ženklų, įskaitant "Bros", "Substral" ir "Zielony Dom", už konkurencingą kainą mūsų internetinėje parduotuvėje. Kova su nešvarumais, dėmėmis ir kvapais dar niekada nebuvo taip paprasta. Investuokite į mūsų specializuotus produktus ir mėgaukitės nepriekaištinga aplinka be didelių išlaidų!

5.35