• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Vaisių sėklos

Rasite įvairių vaisių rūšių sėklų mūsų Vaisių sėklos kategorijoje, nuo populiariausių iki mažiau žinomų brangakmenių. Būkite tikri, kad visos mūsų pasiūlymo sėklos yra aukščiausios kokybės ir gaunamos išskirtinai iš patikimų gamintojų.

Jeigu jums patinka auginti mažiau paplitusius augalus, mūsų Vaisių sėklos pasirinkime yra egzotiškų variantų, tokių kaip indiškasis figmedis opuntija (dygliuotasis kriaušė), pepino, kininis šaltalankis (goji uogos), nykštukinis granatas, lapuotasis žąsiskelis ir Pietų Afrikos aguona (physalis). Kadangi dauguma šių rūšių nėra pritaikytos šaltiems klimatams, rekomenduojame juos auginti namuose puodeliuose, šiltnamyje arba šildomame tunelyje. Bet nesijaudinkite, mes taip pat siūlome sėklų daugiau pažįstamų vaisių, tokių kaip braškės, laukinės braškės, arbūzas ir vis populiaresnė magnolijos vynuogė, kurie visi gali sėkmingai augti lauke.

Nedvejokite—pasirinkite savo mėgstamų vaisių sėklas iš mūsų Vaisių sėklos kategorijos ir mėgaukitės skaniu, saldžiu ir sveiku derliumi.