• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Žemės ūkio vilna ir geo vilna

Mūsų Žemės ūkio vilna ir Geo vilna leis jums nuimti gausesnį derlių nei bet kada anksčiau. Mūsų internetinė sodo prekių parduotuvė siūlo pavasario vilnos (agrotekstilės), žiemos vilnos ir priešpienių vilnos plačią pasirinkimą įvairiais dydžiais ir už prieinamą kainą. Naršykite mūsų pasiūlymus ir pasirinkite, kas labiausiai atitinka jūsų sodininkystės poreikius!

Balta pavasario vilna (agrotekstilė) suteikia geriausią galimą augalų apsaugą ir leidžia jiems teikti gausų ir sveiką derlių. Ši lengva medžiaga apsaugo daigus nuo staigių temperatūros kritimų, smarkių liūčių, krušos ir paukščių, tuo pačiu metu neleidžiant piktžolėms plisti. Mes siūlome pavasario vilną (agrotekstilės) lapuose dydžiu 1,60 x 5 m, 1,60 x 10 m, 3,20 x 5 m, 3,20 x 10 m, 1,60 x 20 m ir 3,20 x 20 m. Jūs tikrai rasite tai, kas atitinka jūsų individualius poreikius. Taip pat siūlome puikią vilną augalų mulčiavimui ankstyvosios ir vėlyvosios vegetacijos stadijose. Mūsų plačiame asortimente rasite, tarp kitų: Pilka geo vilna mulčiavimui, Juoda priešpienių vilna (agrotekstilė), Juoda priešpienių audinys (agrotekstilė) - storesnis nei vilna, ir Ruda priešpienių vilna (agrotekstilė). Užsisakykite bet kurį iš jų, kad apsaugotumėte braškių ir kitų uogų kultūrų eiles nuo piktžolių, temperatūros svyravimų ir per didelio vandens garavimo iš dirvos. Taip pat į savo krepšelį pridėkite smeigtukus ar inkarus vilnai, plėvelei ir brezentui pritvirtinti prie žemės. Auginate atvirame lauke pomidorus? Manome, kad jus sudomins mūsų pigus ir atsparus PE pomidorų dangtis, kuris apsaugos vaisius nuo krušos, saulės nudegimų, smarkių liūčių ir kenkėjų. Funkcinis, įrodytas šešėliavimo tinklas augalams, terasoms ir balkonams apdengti - lengvas, oro pralaidus produktas, apsaugantis nuo saulės - taps jūsų vasaros hitu. Mūsų vilnos (agrotekstilės) ir geo vilnos bus naudingos ir žiemą. Jei auginate šaltai jautrius augalus sode, įsigykite baltą žiemos vilną (agrotekstilė), apsauginę augalų skrybėlę arba apsauginį maišelį - visus šiuos aukštos kokybės augalų apsaugos produktus galite įsigyti mūsų parduotuvėje už itin prieinamą kainą.

Pažvelkite į kitas prekes, kurias paruošėme jums! Užsisakykite mūsų internetinėje parduotuvėje ir leiskite mums pasirūpinti likusia dalimi. Sutaupykite laiko ir pinigų pirkdami internetu - tai tikrai apsimoka!