• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Subkategorijos

Vijoklių sėklos

Mūsų parduotuvėje rasite platų Vijoklių sėklų asortimentą, įskaitant nykštukinės ryto šlovės (Convolvulus tricolor) sėklas. Šis žavingas, žemę dengiantis augalas gali paversti jūsų sodą žydinčia rojaus oaze. Galite būti tikri, kad mūsų pasiūlytos sėklos atitinka aukščiausius kokybės standartus, nes jos gaunamos tik iš patikimų tiekėjų.

Nykštukinė ryto šlovė puošia jūsų sodą savo kerinčiais, piltuvėlio formos žiedais visą vasarą. Ar sodinate ją gėlių lovose, naudojate kaip kraštovaizdžio augalą, ar integruojate į kabantys ar žemės talpyklos, šis augalas visada sužavės. Svarbu pažymėti, kad nykštukinė ryto šlovė geriausiai auga saulėtose ir šiltose vietose ir reikalauja vidutiniškai derlingos, nuolat laistomos dirvos. Kuo daugiau Vijoklių sėklų pasėsite, tuo jūsų sode atsiras nuostabus, spalvingas kilimas, kuris patrauks dėmesį. Šis universalus augalas taip pat puikiai tinka uolų soduose ir sukuria nuostabų žiedų kaskadą, jei jį sodinsite ant sienų, šlaitų ar balkonų.

Paleiskite gamtos grožį savo pačių sode. Pasirinkite Vijoklių sėklos sodui, kuris bus taip pat gyvas ir įdomus kaip ir jūs.