• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Orchidėjų priedai

Užtikrinkite, kad jūsų orchidėjos išliktų sveikos ir būtų gražiai pristatomos su mūsų platu orchidėjų priedų pasirinkimu, kurie yra prieinami mūsų internetinėje sodo parduotuvėje. Kadangi orchidėjos su savo užburiančiu rytų žavesiu yra vienos iš mėgstamiausių kambarinių augalų, mes sukūrėme specialų skyrių, kuriame rasite viską, ko reikia, kad išlaikytumėte savo orchidėjų egzempliorių puikią išvaizdą.

Pažiūrėkite į mūsų skaidrius orchidėjų dangčius, kuriuos galima įsigyti įvairiomis spalvomis. Galite pasirinkti tarp dekoratyvių kvadratinių ir apvalių indų, ar jie būtų blizgūs ar matiniai. Taip pat pasirinkite tinkamus atraminius elementus su įspūdingais formomis ir patogiais spaustukais arba tvirtinimais, ir žavinga kompozicija bus paruošta per akimirką. Mes taip pat siūlome substratus ir orkidėjų trąšas ilgai veikiančiais stulpeliais, gelių pagrindu pagamintas maistingas medžiagas su praktiškomis aplikatorinėmis priemonėmis, lapų purkštukus ir netgi lengvai naudojamus servetėlės.

Galite įsigyti mūsų produktų, žinomų dėl jų aukštos kokybės ir atitinkančių geriausių dekoratyvinių augalų priežiūros pramonės ženklų, tokiais kaip Agrecol, Compo, Florovit ir Zielony Dom. Pasinaudokite mūsų labai konkurencingomis kainomis! Mūsų internetinė sodo parduotuvė jums padės pasiekti puikių rezultatų augindami šias įspūdingas orchidėjas. Su mūsų orchidėjų priedais net labiausiai kaprizingi egzemplioriai augs sveikai ir žydės gražiai. Pažiūrėkite patys!