• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sedum sodinukai

Sedum sodinukai yra mūsų patraukli pasiūlymas reikalaujantiems sodininkams! Ar ieškote amžinai žalios augalo specialioms užduotims, kuris nebijo stiprių šalčių? Norite, kad jūsų sode augtų atsparūs daugiamečiai augalai, puikiai augantys ir žydintys net sausuose vietose ir nepalankioje dirvoje? O gal esate mėgėjas sukulentų ir gailitės, kad negalite sodinti storų, medžių tipo Crassulų savo sode? Sedum sodinukai tikrai jus nepaliks abejingus!

Mūsų asortimente yra ypač populiarių rūšių, auginamų Lenkijos soduose, tokios kaip tvirtas ir įspūdingas Karpatų Sedum (Sedum telephium) bei prabangus Sedum spectabile. Šie Sedum sodinukai yra lengvai auginami, ilgaamžiai ir vizualiai įspūdingi. Pasinerti į mūsų internetinės sodininkystės parduotuvės kolekciją ir atraskite įdomiausias veisles!

Sodininkams, ieškantiems žemų augalų, tinkamų kraštinių ar didelių uolų sodų vietų dengti, mes rekomenduojame Sedum sodinukus Vera Jameson ir Diamond Edge. Šios veislės žavi nuostabiais rožiniais žiedais ir unikalia, dekoratyvine lapinėmis. Šalia jų puikiai atrodys daugiaspalvis Sedum Rainbow Xenox. Mes jūsų kviečiame pažvelgti į nuotraukas, nes tokių egzempliorių dar nematėte! O tie, kurie nori rasti aukštesnių veislių daugiamečiams krūmams, kalnų sodams arba rudeninių gėlių lovų fonui, pamils Sedum sodinukus Jose Aubergine, Munstead Dark Red ir Purple Emperor. Jų ryškūs žiedų spalvos visiškai pakeis jūsų sodo išdėstymo išvaizdą! Šiek tiek švelnumo taip pat bus naudinga - baltų, pūkuotų Sedum Stardust žiedų žavesys ir gausus Sedum Carl švelnus rožinis atspalvis sumažins ryškių spalvų paletę. Bet tai nėra pabaiga įkvėpiančių atradimų! Taip pat peržiūrėkite kitus Sedum sodinukus, prieinamus mūsų parduotuvėje.

Siūlome tik tvirtą, sveiką pirmaujančio klasės sodinimo medžiagą, tai reiškia aukštą kokybę. Šaltinį randame pasikliaujant nuolatine ir patikima tiekėjais. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti olandiškai gaminamų augalų sodinukų, kilusių iš žinomų sodininkystės ūkių. Mes atidžiai parinkome medžiagą pardavimui - Sedum sodinukai, kuriuos siūlome, yra dideli, su šaknimis ir stiprūs. Jų sveikata ir gyvybingumas garantuoja gausų žydėjimą nuo pirmųjų auginimo metų. Mes kviečiame jūsų pažvelgti ir linkime sėkmingų pirkinių!

Šiame skyriuje nėra prekių