• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Cikorijų, Trūkažolių sėklos

Atraskite skonių ir sveikatos privalumų pasaulį su mūsų Cikorijų, Trūkažolių sėklomis, kurios yra prieinamos mūsų internetinėje sodo prekybos parduotuvėje. Šios daržovės ne tik skanios, bet ir labai maistingos, turinčios daug vitaminų, baltymų ir mineralų. Jų unikalus kartusis skonis skatina apetitą ir padeda virškinimui, žymiai gerinant visos virškinimo sistemos veikimą.

Mūsų sėklos yra tik iš patikimų gamintojų, užtikrinant, kad jūsų augalai gaus gausų derlių, jei bus auginami tinkamomis sąlygomis.

Nepraleiskite galimybės išbandyti šakniavaisio cikorijos veislę "Polanowicka", universalų pasirinkimą, kuris nėra tik skanus priedas jūsų salotoms, bet gali būti naudojamas ir kaip gyvulių pašaras. Tiems, kurie mėgsta endivijas salotose, "Palla Rossa 3" yra puikus pasirinkimas. Ši veislė tikrai jus apstulbins savo baltomis ir raudonomis galvutėmis, pridedant spalvos ir skonio sprogimą į įvairius patiekalus. Pasirinkite savo mėgstamas Cikorijų, Trūkažolių sėklas jau šiandien ir žingsnį link sveikesnio ir skanesnio sodo.