• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Subkategorijos

Produktų filtrai

Kaina

Žioveinių sėklos

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti platų Žioveinių sėklų (Antirrhinum majus) pasirinkimą neįveikiamomis kainomis. Didžiuojamės siūlydami aukščiausios kokybės sėjamosios medžiagos. Su tokiu platu veislių asortimentu, be abejo, rasite tobulas gėles, kurios puoš jūsų sodą. Mūsų kolekcijoje rasite raudonų, oranžinių, rožinių, baltų Žioveinių sėklų ir kerinčių spalvų mišinių. Kviečiame naršyti mūsų pasiūlymus!

Jei ieškote aukštų veislių, kurios tiktų gėlių lovos fonui ar lydėtų greitai augančias daugiametes augalijas, apsvarstykite mūsų aukštųjų baltųjų ar rožinių žioveinių pasirinkimą, kurie pasiekia apie 80 cm aukštį. Taip pat rekomenduojame gražią 'Tutti Frutti' žioveinę su marmuro raštu ant žiedlapių ir gausiai žydinčią 'Trumpet Serenade' žioveinę. Šios dvi veislės auga 35-45 cm aukštyje, todėl puikiai tinka sodinimui priekyje. Tiems, kurie ieško trumpesnių veislių, rekomenduojame Atos, Portos ir Aramis - puikus pasirinkimas spalvingam kraštovaizdžiui aplink gėlių lovas ar netgi auginti balkonų dėžėse. Visos šios veislės gausiai žydi vasarą, rodydamos ilgas smaigas su didelėmis, ypatingai dekoratyvinėmis gėlėmis. Dėl jų tiesaus augimo jie puikiai papildo tiek metinius, tiek daugiametes dekoratyvinius augalus, tokius kaip saulėgrąžos, astrai, begonijos, celozijos ir gazanijos.

Pasirinkę Žioveinių sėklos iš mūsų internetinės parduotuvės, gausite aukštą daigumo garantiją. Siūlome sėjamosios medžiagos iš gerai žinomų ir vertinamų Lenkijos gamintojų, originalioje pakuotėje su aiškiomis sėjos instrukcijomis. Mėgaukitės kokybe už prieinamą kainą. Naršykite, spustelėkite, užsisakykite ir leiskite mums padėti jūsų sodui tapti dar gražesniu!