• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Sodo įranga

Norite įsigyti sodinimo įrankių nesugriovus banko? Atraskite mūsų parduotuvės Sodinimo Įranga kategorijos nuostabius pasiūlymus! Šioje skiltyje rasite viską, ko jums reikės atidžiam sodinimui. Mes atidžiai sugrupavome platų asortimentą į atskiromis subkategorijomis, kad jūsų apsipirkimas būtų kuo paprastesnis. Pradėkite savo apsipirkimo nuotykį naršydami šiose specifinėse grupėse!

Ruošiatės pradėti sodinimo sezoną? Mūsų Sodinimo Įranga skyrius pasiūlo tokius skyrius kaip Gamybos Puodai, Durpinių Puodai ir Daigyklės. Čia rasite praktinių talpyklų rinkinius įvairių dydžių, puikius sodinukų auginimui. Mes taip pat rekomenduojame mūsų ekologiškas durpių granules ir funkcines minišiltnamius, neįkainojamus auginant šilumą mėgstančias, trapias ir reikliausias augalų rūšis. Ketinate auginti daug skirtingų sodinukų? Mūsų augalų etiketės padės išvengti klaidų. Be to, pas mus galite įsigyti aukščiausios kokybės augalų substratų už itin konkurencingas kainas, taip pat ir stiprius polietileno tunelius bei šiltnamius – tai bus naudinga, jei svajote apie savarankišką pomidorų, agurkų, paprikų, arbūzų ar melionų auginimą! Ketinate sėti daržoves atvirame lauke? Nepamirškite apsilankyti Agrotextiles ir Geotextiles skyriuje. Ankstyvas lovos uždengimas vegetacijos sezono pradžioje užtikrina greitesnį ir gausesnį derlių! Prieš sėdami sėklas, dirvožemio testeris taip pat bus naudingas nustatant dirvožemio pH ir patikrinant, ar jis tinkamai paruoštas jūsų pasirinktų augalų auginimui. Jei esate gėlių mėgėjas, būtinai peržiūrėkite mūsų svogūnų auginimo priedus – čia rasite stiprius krepšius gėlių svogūnėlių auginimui, kurie apsaugos jūsų daugiametes gėles nuo voles. Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat rasite funkcionalias ir estetiškas kopėčias, augalų atramas visų dydžių, laistymo padėklus ir purkštuvus gėlėms, bei patogias ir patvarias sodinimo pirštines, kurios atsparios vandeniui! Užbaigus planavimo, sėjos ir sodinimo etapus, vienas svarbiausių darbų sode bus augalų laistymas. Pas mus galite nusipirkti skirtingo ilgio vandentiekio žarnas, purkštuvus, jungtis ir galvutes už žemą kainą. Taip pat nepraleiskite pro šalį mūsų patikimų CELLFAST laistymo rinkinių! Be to, mes padėsime jums palaikyti tvarką ir švarą – peržiūrėkite mūsų pasiūlymą dėl pigių palisadų ir tvorų, konteinerių ir krepšių, bei sanitarijos higienos produktų.

Garden Seeds Market siūlo platų Sodinimo Įranga kategorijos asortimentą už prieinamą kainą. Čia rasite viską, ko jums reikia, ir galėsite pasinaudoti nemokamu pristatymu į namus. Kviečiame apsipirkti internetu!

Mikrožolė - auginimo indas - jauni, nepakartojamo skonio lapai - -40%
3.93 6.55
Pasiūlymas baigiasi
0.84