• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Paukščių inkilai

Paukščių maitintuvai ir maitinimo lentynos leidžia jums maitinti paukščius ir mėgautis sparnuotų svečių buvimu sode arba balkone. Mūsų internetinės sodo prekybos parduotuvė siūlo platų modelių pasirinkimą, kurie pagaminti iš atsparių oro sąlygoms medžiagų. Turime modernių plastikinių ir tradicinių medinių paukščių maitintuvų, kurie yra ilgaamžiai ir gražiai atrodo. Skirtingos tvirtinimo technikos leidžia jums juos įrengti bet kur norite ir sukurti paukščių kavinę, į kurią zebras ir siskinai noriai apsilanko.

Jeigu ketinate pritvirtinti maitintuvą ant stulpo, užsisakykite Birdyfeed Round stulpo montuojamą paukščių maitintuvą (kurį galima taip pat pakabinti), kurį lengvai galėsite įrengti vietose, nepasiekiamose plėšrūnams. Paukščių maitintuvas su nuleistu stogu ir patogia maitinimo zona mažesniems paukščiams suteiks puikias paieškos sąlygas. Jis suprojektuotas taip, kad neleistų didesniems paukščiams apiplėšti pašarą ir tuo pačiu puoštų jo aplinką. Taip pat rekomenduojame Birdyfeed Double maitintuvą, kurį galima pakabinti ant virvės arba medžio šakos. Jis susideda iš dviejų erdvių grūdų kambarių ir stogo, kuris taip pat apsaugo turinį nuo didesnių paukščių. Čia siūlomas modelis jungia puošnumo ir funkcionalumo vertę - montavimas yra kur kas paprastesnis nei daugumos klasikinių paukščių maitintuvų atveju. Jeigu ieškote tradicinių formų, mes taip pat siūlome medinius paukščių maitintuvus.

Dabar susipažinkite su mūsų pasiūlymu ir pakvieskite paukščius į savo sodą. Patogiai apsipirkite internetu, nieko neišeidami iš namų!

13.40
19.03