• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Eremūrų sodinukai, Eremurus

Pasinerkite į mūsų kategorijos Eremūrų sodinukai, Eremurus pasaulį! Čia rasite ypatingus Eremurus augalus, dar vadinamus Dykumų žvakėmis. Šie stulbinantys augalai didžiuojasi įspūdingais žiedynais ir rytietišku grožiu, kuris užburia kiekvieną žiūrovą. Jei esate unikalių egzempliorių mėgėjas, mūsų pasiūlymas kategorijoje Eremūrų sodinukai, Eremurus tikrai Jus sudomins.

Šie augalai puošiai išsiskleidžia minkštomis žiedynų uodegomis, sudarytomis iš smulkių žvaigždučių formos gėlių, kurios gali iškilti virš sodo net iki 2 metrų aukščio! Jų šilti ir gyvybingi atspalviai – auksiniai, oranžiniai, lašišiniai ir balti – puikiai papildo gėlių lovas nuo vėlyvojo pavasario iki vasaros.

Mūsų asortimente rasite daugybę gražių Eremurus rūšių, iš kurių galite pasirinkti. Jūs patys nusprendžiate, kokią spalvą ir aukštį turėtų Jūsų pasirinktų augalų gėlės. Kodėl gi neįsigytumėte kelių šių didingų augalų sodinukų ir nepamatytumėte nuostabaus efekto, kurį jie sukuria?

Tokiam žavingam augalui reikia tinkamos vietos. Keletas aukštų žiedynų, padėtų saulėtų gėlių lovų viduryje, sukuria kerintį vaizdą. Tai taip pat tinkami sodinukai į sodą, lydimi kitų augalų, kurie pabrėžia jų rafinuotą formą. Jie atrodo nuostabiai prie gyvatvorės arba pasislėpę po pastatais.

Sodinant Eremurus, būtina atsižvelgti į augalų specifinius reikalavimus, tokie kaip labai pralaidi ir gerai nusausinta dirva. Jie taip pat netoleruoja šešėlio.

Mūsų internetinė sodininkystės parduotuvė garantuoja aukščiausią siūlomų sodinukų kokybę. Raginame jus užsakyti. Patogūs pristatymo variantai ir viliojantys kainos yra mūsų stipriosios pusės!