• 89.00 Norėdami gauti nemokamą pristatymą,
    į krepšelį įdėkite prekes iki bendros sumos:

Kermėkų sėklos

Šioje kategorijoje rasite įvairių jūrinio šalavijo (Kermėkų sėklos) rūšių sėklų, tokio kaip bangotų lapų jūrinis šalavijas, pelės uodegos jūrinis šalavijas, Perez jūrinis šalavijas ar vokiečių, taip pat vadinamas tatariškuoju, jūriniu šalaviju. Šios augalų rūšys puošia tiek jūsų sodą, tiek ir namų interjerą, nes tinka tiek džiovintiems, tiek šviežiems gėlių puokštėms.

Mūsų parduotuvėje yra įvairių spalvų bangotų lapų jūrinio šalavijo – balta, geltona, karmazinė, violetinė, rožinė-oranžinė ir mėlyna. Jei negalite pasirinkti vienos spalvos, išbandykite mūsų daugiaspalvį mišinį. Jums taip pat gali patikti pelės uodegos jūrinis šalavijas. Šis augalas auginamas kaip vidutinio aukščio augalas su karmazinai rožinėmis gėlėmis, kurios žydi visą vasarą. Jis tinka tiek gėlių lovelėms, tiek ir pjovimui. Vokiečių ar tatariškas jūrinis šalavijas yra skirtas auginimui uolų soduose ir džiovintoms gėlių puokštėms. Perez jūrinis šalavijas gali būti naudojamas tiek šviežiose, tiek džiovintose gėlių puokštėse.

Praturtinkite savo sodą ir namų interjerą nuostabiomis rūšimis, esančiomis mūsų Kermėkų sėklos kategorijoje. Pirkti dabar ir atneškite ilgalaikį grožį į savo gyvenimą!