Populārs produkts Šis produkts pēdējo reizi tika nopirkts pirms 20 minūtes.

Floreo - Planta profesionāls sīpolu ziedu mēslojums - 250 g -

4.13
011240
Noliktavā
+

Floreo - Planta profesionālais sīpolu ziedu mēslojums ir paredzēts visu veidu sīpolu augu kopšanai. Tas nodrošina tulpes, krokusus, narcises, hiacintus, lilijas, gladiolas un daudzus citus daudzgadīgus augus ar pareizo papildinājumu. Šis daudzkomponentu mēslojums satur visus makroelementus un ir bagātināts ar mikroelementiem, ieskaitot magniju, kas nepieciešami veselīgai augšanai, attīstībai un bagātīgai, ilgstošai attiecīgo augu ziedēšanai. Regulāra mēslošana nodrošina sīpolu pareizu augšanu, kas ļauj augiem labi ziemot, augt bagātīgi un ar prieku ziedēt nākamajā sezonā.

Šis ir ūdenī šķīstošs daudzkomponentu mēslojums. Kristāliskā forma ļauj viegli pagatavot šķīdumu. Šis viegli lietojamais un efektīvais mēslojums augiem jābaro ar laistīšanu visā veģetācijas periodā. Tas ļauj kombinēt laistīšanu ar mēslošanu un tādā veidā ietaupīt laiku. Mēslošana ir īpaši svarīga ziedēšanas laikā. Mūsu produkts ir piemērots arī konteineros audzētu augu audzēšanai. Tas satur labi asimilējamu savienojumu komplektu, tāpēc to var izmantot vājāku, iepriekš novārtā atstātu augu ārkārtas kopšanai.

Vienā iepakojumā ir 250 g Floreo - Planta speciālistu sīpolu ziedu mēslojuma, kā arī derīguma termiņš un detalizētas lietošanas instrukcijas.