• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Apakškategorijas

Preču filtri

Cena

Lauvmutīšu sēklas

Mūsu tiešsaistes veikalā Jūs varat atrast plašu Lauvmutīšu sēklu (Antirrhinum majus) klāstu neapturamām cenām. Mēs lepojamies piedāvājot augstākās kvalitātes sējas materiālu. Ar tik daudzām šķirnēm pieejamām, Jūs noteikti atradīsit perfektas ziedus, lai padarītu savu dārzu vēl krāšņāku. Mūsu piedāvājumā ietilpst sarkanas, oranžas, rozā, baltas Lauvmutīšu sēklas un saistoši krāsu maisījumi. Aicinām iepazīties ar mūsu piedāvājumu!

Ja Jūs meklējat garākas šķirnes, kas derētu puķu dobes fonam vai pavados ātri augošām daudzgadīgām puķēm, apsveriet mūsu garo baltā vai rozā lauvmutīšu izvēli, kas sasniedz aptuveni 80 cm augstumu. Mēs arī iesakām skaisto 'Tutti Frutti' lauvmutīšu ar marmora rakstu uz ziedlapiņām un bagātīgi ziedošo 'Trumpet Serenade' lauvmutīšu. Šīm divām šķirnēm ir vidējs augstums (35-45 cm), tāpēc tās ir lieliskas izvēles stādīšanai priekšplānā. Tiem, kas meklē īsākas šķirnes, mēs iesakām Atos, Portos un Aramis – tie ir lieliski piemēroti, lai piešķirtu krāsojumu puķu dobes malai vai audzēšanai konteineros un balkona kastēs. Visas šīs šķirnes zied bagātīgi vasarā, radot garus kātus ar lieliem, īpaši dekoratīviem ziediem. Sakarā ar to staltumu, tās lieliski papildina gan viengadīgus, gan daudzgadīgus rotājstādus, piemēram, klinšupenes, astras, begonijas, celozijas un gazanijas.

Izvēloties Lauvmutīšu sēklas no mūsu tiešsaistes veikala, Jūs saņemsiet augstu dīgšanas garantiju. Mūsu sēklas, kas iegūtas no atzītiem un novērtētiem Polijas ražotājiem, tiek piedāvātas oriģinālajā iepakojumā ar skaidriem sējas norādījumiem. Piedzīvojiet kvalitāti par pieņemamām cenām. Apskatiet attēlus, noklikšķiniet, pasūtiet, un mēs palīdzēsim padarīt Jūsu dārzu vēl skaistāku!