• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Putnu barotavas

Putnu barotavas un barošanas paliktņi ļauj jums barot putnus un baudīt spārniem papildināto viesu klātbūtni dārzā vai uz balkona. Mūsu tiešsaistes dārzniecības veikals piedāvā plašu modeļu izvēli, kas izgatavoti no laika apstākļiem izturīgiem materiāliem. Mums ir modernas plastmasas un tradicionālas koka putnu barotavas, kas ir izturīgas un izskatās lieliski. Dažādas montāžas tehnoloģijas ļauj jums novietot tās jebkur, kur vēlaties, un izveidot putnu kafejnīcu, ko dzīrusi un sikspārņi priecāsies apmeklēt.

Ja plānojat barotavu uzstādīt uz stieņa, pasūtiet Birdyfeed Round stieņa montējamu putnu barotavu (ko var arī pakārt), ko var viegli uzstādīt vietā, kas nav pieejama plēsējiem. Putnu barotavai ar slīpo jumtu un ērtu barošanas zonu mazākiem putniem nodrošinās izcilas barošanas apstākļus šiem jaukajiem radījumiem. Tā ir izstrādāta tā, lai lielāki putni nevarētu laupīt barību un vienlaikus izrotātu apkārtni. Mēs arī iesakām Birdyfeed Double barotavu, ko var pakārt uz virves vai koka zara. Tā sastāv no divām plašām graudu kamerām un jumta, kas arī aizsargā saturu no lielākiem putniem. Šeit piedāvātais modelis apvieno dekoratīvo vērtību un funkcionalitāti - uzstādīšana ir daudz vienkāršāka nekā lielākajai daļai klasisku putnu barotavu. Ja meklējat tradicionālas formas, mums ir arī koka putnu barotavas piedāvājumā.

Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu tagad un aiciniet putnus savā dārzā. Iepērcieties ērti tiešsaistē, neizejot no mājas!

13.40