• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Ehināciju sēklas

Atklājiet Ehinācijas, pazīstamas arī kā Ehināciju sēklas, skaistumu un universālumu mūsu veikalā. Šīs daudzgadīgās augi ir ideāli piemēroti lauku dārziem un piedāvā divas galvenās šķirnes, kuras ir vērts pieminēt: baltas un violetas. Varat būt droši, ka mēs piedāvājam tikai augstas kvalitātes sēklas, kas iegūtas tikai no atzītiem sēklu ražotājiem.

Ja jums patīk elegantas baltas ziedlapas, izvēlieties baltās Ehinācijas šķirni, kura var izaugt līdz pat 1 metra augstumam. Šis izvēles variants ir ideāls, lai pievienotu šarmu jūsu ziedu dobei, kā arī lieliski piemērots griezto ziedu kompozīcijām. Violetā Ehinācija, no otras puses, piedāvā ne tikai dekoratīvu vērtību, bet arī dziednieciskas īpašības. Tā lieliski saderēs ar asterēm, citām baltajām Ehinācijām un dekoratīvām zālēm, radot harmonisku dārza vidi.

Nevarat izlemt, kuru šķirni izvēlēties? Mēs iesakām mūsu jaukto Ehināciju sēklu izvēli, kurā ietilpst ziedi balta, rozā un dzeltena krāsā. Šīs dažādās šķirnes rotās jūsu ziedu dobju no vasaras beigām līdz rudens sākumam. Izvēlieties Ehināciju sēklas no mūsu kolekcijas un pārvērtiet savu dārzu par krāsu un dzīvotspējas oāzi.