• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Limoniju sēklas

Šajā kategorijā jūs atradīsiet dažādu jūras lavandas (Limoniju sēklas) sugu sēklas, piemēram, vilnīgo lapu jūras lavandu, peles aste jūras lavandu, Peresa jūras lavandu un vācu jūras lavandu, ko sauc arī par tatāru jūras lavandu. Šīs augu sugas izrotās gan jūsu dārzu, gan arī mājas interjeru, jo tās ir piemērotas gan žāvētu, gan svaigu pušķu veidošanai.

Mūsu veikalā pieejamas dažādas krāsu versijas vilnīgajai lapu jūras lavandai - balta, dzeltena, karmīnsarkana, violets, rozā-apelsīnu un zila. Ja nevarat izvēlēties vienu krāsu, izmēģiniet mūsu daudzkrāsu maisījumu. Jūs varētu interesēt arī peles aste jūras lavanda. Šis augs attīsta vidēja augstuma augus ar karmīnsarkanām ziediem, kas zied visu vasaru. Tā ir piemērota gan ziedu dobēm, gan ziedu audzēšanai griešanai. Vācu vai tatāru jūras lavanda ir paredzēta audzēšanai akmeņainos dārzos un žāvētu ziedu pušķiem, kamēr Peresa jūras lavanda ir piemērota gan svaigu, gan žāvētu ziedu pušķiem.

Papildiniet savu dārzu un mājas interjeru ar skaistajām sugām, kas pieejamas mūsu Limoniju sēklas kategorijā. Iegādājieties tagad un pievienojiet savai dzīvei ilgstošu skaistumu!