• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Putnu mājas

Putnu būrīši ne tikai kļūs par brīnišķīgu pievienojumu jūsu dārza dekorācijām, bet arī rosinās putnus apmeklēt jūsu zaļo karalisti. Visi mūsu tiešsaistes veikalā pieejamie modeļi ir izgatavoti no lieliskas laikapstākļiem izturīgas koka, kas padara tos gan izturīgus, gan vizuāli pievilcīgus. Jūs varat tos uzstādīt jebkurā vietā, lai izveidotu drošu ligzdošanas vietu putniem.

Burvīgs putnu mājiņa ar slīpu jumtu un pareizi izmērītu ieejas caurumu ir ideāla mazākiem putniem un nodrošina lieliskus apstākļus viņu atvasēm audzināšanai. Tas ir izstrādāts tā, lai piedāvātu putniem drošu patvērumu, vienlaikus būdams dekoratīvs. Šeit prezentētie modeļi apvieno dekoratīvo vērtību ar funkcionalitāti. Tie ir viegli uzstādāmi un ārkārtīgi izturīgi. Visi mūsu dārza veikalā pieejamie putnu būrīši ir izgatavoti no augstas kvalitātes dabiskā koka, kas ir izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem. Noņemamā priekšējā paneļa dēļ tos ir iespējams rūpīgi iztīrīt. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes produktus par pieņemamām cenām!

Mēs aicinām jūs uz iepirkšanās pieredzi, kas nesīs jums apmierinājumu un prieku jūsu lidojošajiem draugiem. Izmatot mūsu zemo izmaksu mājas piegādes pakalpojumu – tas ir saprātīgs izvēle!

13.40