• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Tīrīšanas līdzekļi

Tīrīšanas līdzekļi, kas pieejami mūsu tiešsaistes veikalā, ir augstākās klases, premium kvalitātes produkti. Jūs atradīsiet antibakteriālos želejus un spēcīgus tīrīšanas balzāmus, kas paredzēti grūti noņemamiem un ilgstošiem traipiem. Mums arī ir izcilas lapu spīduma preces, smakas novēršanas risinājumi un tīrīšanas līdzekļi virsmām, kas īpaši pakļautas traipiem. Izziniet, ko esam sagatavojuši jums!

Mēs īpaši iesakām 50 ml Arox antibakteriālo roku želeju. Tā ne tikai dezinficē, bet arī ir maiga pret jūsu ādu. Tas ir ideāls aizsardzības līdzeklis pret nelieliem ievainojumiem un griezumiem, kas var rasties jūsu dārza darbos. Starp mūsu profesionālajiem tīrīšanas līdzekļiem apsveriet ultraefektīvo Bros-Morus kvēpu melnā noņemšanas līdzekli kamīniem un cepeškrāsnīm 50g iepakojumā, vai Grobex kapa akmens tīrīšanas un konservēšanas balzamu, kas ir ideāli piemērots marmora, teraco un līdzīgu materiālu tīrīšanai. Vajag efektīvu miskastes un atkritumu maisa dezinfekcijas līdzekli? Apskatiet Bros atkritumu konteinera tīrīšanas līdzekli ar smidzinātāju. Dārza sēklu tirgus arī piedāvā izdevīgus augu tīrīšanas līdzekļus, piemēram, populāro 600 ml Substral lapu spīdumu, kas novērš putekļu uzkrāšanos. Neaizmirstiet izpētīt arī mūsu citus piedāvājumus!

Ļaujiet mums palīdzēt jums uzturēt kārtīgu un organizētu vidi jūsu mājās. Iegādājieties tīrīšanas līdzekļus no slaveniem zīmoliem, tostarp Bros, Substral un Zielony Dom, par konkurētspējīgām cenām mūsu tiešsaistes veikalā. Cīņa pret netīrumiem, traipiem un smakām nekad nav bijusi vienkāršāka. Ieguldiet mūsu specializētajos produktos un baudiet nevainojamu vidi, nepārsniedzot savu budžetu!

5.35