• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Laistīšana

Augu laistīšana nemaz nav jābūt garlaicīgai vai nepatīkamai uzdevumam. Patiesībā, izmantojot pareizās rīkus, jūs varat efektīvāk un efektīvāk piegādāt ūdeni savām augiem. Mūsu Laistīšanas sadaļā ir pieejami produkti, kas palīdzēs jums to sasniegt. Ļaujiet mums jums palīdzēt optimizēt dārza laistīšanu un iepazīstināt jūs ar inovatīviem padomiem, izmantojot mūsu plašo piederumu izvēli. Atklājiet, ko esam sagatavojuši jums!

Vai jums ir nepieciešams laistīt zāli, zilās ogu krūmus, dārza gultas vai puķu malas? Investīcija izkaisītājos un piliensoļu sistēmās ir gudrs solis. Mūsu attiecīgajās kategorijās jūs atradīsiet augstas kvalitātes produktus, piemēram, ekonomisku un uzticamu KLIF rotējošo izkaisītāju un Orion pistoles izkaisītāju. Vai jums ir nepieciešams kas ar lielāku darbības rādiusu? Mēs iesakām EXPERT teritorijas impulsizkaisītāju, ko var iegādāties par konkurences spējīgu cenu mūsu veikalā. Neaizmirstiet arī par mūsu speciālajām piedāvājumu komplektiem, kurus rūpīgi izstrādāti ar caurulēm, izkaisītājiem un savienojumiem, piemēram, ECOLIGHT vai PLUS cauruli ar pilnu savienojumu komplektu. Nepalaistiet garām mūsu Dārza caurules sadaļu, kurā ir izturīgas caurules dažādās diametrās un garumos, kā arī ērti piederumi, piemēram, portatīvas caurulju rokas, rati un ķēdes. Turklāt apskatiet mūsu Inovatīvo laistīšanas nodaļu funkciju ūdens devēju sistēmu un puķu podu laistīšanas risinājumu iegūšanai.

Izvēlieties laistīšanas piederumus no vadībā esošiem zīmoliem, piemēram, CELLFAST, Prosperplast un Lamela, mūsu tiešsaistes veikalā. Mēs garantējam augstu kvalitāti, izturību un lietošanas ērtumu par cenu, kas ir draudzīga jūsu budžetam. Izbaudiet tiešsaistes iepirkšanās ērtību - bez rindā stāvēšanas, pārmaksāšanas un smagu priekšmetu nēsāšanas nastas. Šī ir izvēle, kas patiešām padara jēgu!