• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Mēslojums balkona un terases augiem

Ja plānojat audzēt dekoratīvus, bagātīgi ziedošus augus traukos un podos, tad Balkona un Terases Augu Mēslo noteikti jābūt Jūsu iepirkumu sarakstā. Atbildot uz pieaugošo pieprasījumu pēc profesionālas, visaptverošas dekoratīvo augu barošanas, esam paplašinājuši mūsu piedāvājumu ar augstas kvalitātes produktiem gan no vietējiem, gan starptautiskiem zīmoliem. Mūsu veikalā ir produkti no vadošajiem Balkona un Terases Augu Mēslo ražotājiem, nodrošinot tūlītējus un efektīvus rezultātus. Iepazīstieties ar mūsu klāstu šodien!

Atklājiet pieejamas iespējas, piemēram, Biopon Balkona Augu Mēslo, Florovit Mājas un Balkona Augu Mēslo, Šķidro Mājas un Balkona Augu Mēslo "Veseli Augi" no Target un Zielony Dom Ziedošu Augu Mēslo. Piedāvājam plašu izvēli dažādām podaugu sugām, kas bagātīgi zied. Petūnijas, pakārto petūnijas un gerānijas gūst labumu no mēslošanas katrā laistīšanas reizē, uzturot pastāvīgu ziedu pumpuru ražošanu no pavasara līdz rudenim. Apsveriet "Bagātīga Ziedēšana" Mēslo no Target, Agrecol Gerāniju Mēslo vai Florovit Petūniju, Pakārto Petūniju un Cascadia Mēslo.

Turklāt izmēģiniet Compo izcilo balkona augu barības vielas un Agrecol Geranium Strong augu barību. Mūsu veikals piedāvā viegli lietojamus, ilgstošus mēslošanas nūjiņas, koncentrētu želeju un šķidros mēslojumus Balkona un Terases Augiem, ieskaitot miglas un lapu mēslojumus, kas palielina izturību, piemēram, slaveno Biosept Activ aerosolu un Aphisol Bio. Iepērcieties tiešsaistē ērtībām, ietaupiet ar piegādi mājās un baudiet ziedošu balkonu un terasi visu vasaru.