• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Magnolijas mēslošanas līdzekļi

Magnoliju mēslo ir rūpīgi atlasīti produkti, kas lieliski piemēroti arī citiem skābajiem ziedošiem augiem, piemēram, rododendriem. Šo skaisto koku un krūmu līdzsvarota papildināšana ir absolūti nepieciešama, jo tā ir pamatpēcējas rūpes. Mūsu tiešsaistes dārzniecības veikals piedāvā plašu mēslojumu un augu barības klāstu no pierādītiem un pazīstamiem zīmoliem, piemēram, Biopon, Target un Substral. Šie nenoliedzamie vadītāji daudzkomponentu mēslojumos dekoratīvajiem augiem noteikti ir vērti izmēģināt savā dārzā. Jūs būsiet sajūsmā par pieredzi, kuru piedzīvosiet!

Jums noteikti vajadzētu apsvērt Biopon Magnolijas mēslojuma izmantošanu, kas pieejams izdevīgā cenā mūsu dārzniecības veikalā. Šis viegli lietojamais granulēta mēslojums satur visus pamatuzdevumus, kas nodrošina veselīgu sakņu augšanu un daudzu lielu ziedu pumpuru veidošanos. Visi ziedojošie augi, kuriem patīk skābie augsnes, iemīlēs Magnolijas mēslojumu ar mikroelementiem no Target, kas papildus ir bagātināts ar dzelzi, kas aizsargā augus no hlorozes. Apsveriet arī šīs pašas kompānijas Rododendru un Magnoliju mēslojumu. Ja jūsu augi cieš no slimībām, attīstās bālās lapas vai pārstāj ziedēt, nešaubieties izmantot "Brīnumaino spēku" steidzamās mēslošanas līdzekli skuju un citiem skābajiem augiem. To var uzklāt tieši uz lapām, kas ievērojami paātrina uzturvielu uzsūkšanos salīdzinot ar mēslošanas līdzekļiem, kas piemēroti augsnei.

Iepazīstieties ar visu produktu dažādību, ko esam sagatavojuši jums! Mēs piedāvājam uzticamus un efektīvus magnoliju mēslojumus granulās un ūdenī šķīstošu pulverveida formā. Tie ir ilgstoši, ļoti efektīvi un pieejami par pieņemamu cenu! Veiciet pasūtījumu, izvēlieties piegādes mājās iespēju, apstipriniet pirkumu un gaidiet piegādi. Tas ir optimālais veids, kā iegādāties labākos pieejamos dārza augu mēslošanas līdzekļus, nemaz neizejot no mājām vai pārmaksājot. Jūs vienmēr esat laipni aicināti mūsu dārza veikalā!