• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Magnolijas mēslošanas līdzekļi

Magnolijas mēslošanas līdzekļi ir rūpīgi atlasīti produkti, kas ir lieliski piemēroti arī citiem acidofīliem ziedošiem augiem, piemēram, rododendriem. Šo skaisto koku un krūmu līdzsvarota papildināšana pieder pie absolūti nepieciešamajiem primārās aprūpes pasākumiem. Mūsu tiešsaistes dārzu veikalā pieejamais sortiments ietver mēslošanas līdzekļus un augu pārtiku no pārbaudītiem, pazīstamiem zīmoliem, piemēram, Biopon, Target un Substral. Šos neapstrīdamos daudzkomponentu dekoratīvo augu mēslošanas līdzekļu līderus noteikti ir vērts izmēģināt arī savā dārzā. Efekti, kurus jūs piedzīvosiet, jūs iepriecinās!

Jums noteikti vajadzētu apsvērt iespēju izmantot Biopon Magnolia mēslojumu, kas ir pieejams par izdevīgu cenu mūsu dārza veikalā. Šis viegli lietojamais granulētais mēslojums satur visas pamata barības vielas, kas garantē veselīgu sakņu augšanu un rada neskaitāmus lielus ziedu pumpurus. Visiem ziedošajiem augiem, kuriem patīk skāba augsne, patiktu Magnolia mēslojums ar mikroelementiem no Target, kas papildus bagātināts ar dzelzi, kas pasargā augus no hlorozes, un Rhododenron un Magnolia mēslojums, ko piegādā tas pats uzņēmums. Ja jūsu augi ir nomocīti ar slimībām, attīstās bālas lapas un pārstāj ziedēt, nevilcinieties un izmantojiet skujkoku un citu acidophilic augu ārkārtas mēslojumu "Magiczna Siła" (Maģiskais spēks). To var lietot - izsmidzināt tieši uz lapotnes, kas augiem ievērojami paātrina barības vielu uzsūkšanos salīdzinājumā ar augsnē lietotajām piedevām.

Apskatiet visu produktu klāstu, ko mēs jums esam sagatavojuši! Mēs piedāvājam uzticamus, efektīvus magnolijas mēslojumus granulās un ūdenī šķīstošā pulvera formā. Tie ir ilgstoši, īpaši efektīvi un pieejami par pieņemamām cenām! Veiciet pasūtījumu, izvēlieties piegādes iespēju mājās, apstipriniet pirkumu un gaidiet piegādi. Tas ir optimālākais veids, kā nopirkt labākos pieejamos dārza augu mēslojumus, neizejot no mājām un nepārmaksājot. Jūs vienmēr esat laipni gaidīti mūsu dārza veikalā!