• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Dārza tehnika

Vēlaties iegādāties dārza piederumus, neiztērējot visu naudu? Izpētiet mūsu veikala piedāvājumu sadaļā "Dārza Aparatūra"! Šajā sadaļā atradīsiet visu, kas vajadzīgs rūpīgai dārza kopšanai. Lai jums būtu vieglāk atrast nepieciešamos produktus, esam sakārtojuši mūsu plašo sortimentu detalizētās apakškategorijās. Sākiet iepirkšanās piedzīvojumu, izpētot kādu no tām!

Ja gatavojaties dārza sezonai, apskatiet sadaļas "Ražošanas Podi", "Kūdras Podi" un "Sēklu Palti". Tajās atradīsiet praktisku trauku komplektus dažādos izmēros, kas ideāli piemēroti stādu audzēšanai. Mēs arī iesakām mūsu videi draudzīgās kūdras granulas un funkcionālās mini siltumnīcas, kas ir nenovērtējamas, audzējot siltumu mīlošas, delikātas un prasīgas augu sugas. Plānojat audzēt vairāku sugu stādus? Augu etiķetes palīdzēs jums izvairīties no kļūdām. Pie mums var iegādāties arī augstākās kvalitātes augu substrātus par konkurencespējīgām cenām, kā arī izturīgus polietilēna tuneļus un siltumnīcas – tās noderēs, ja sapņojat par pašu audzētiem tomātiem, gurķiem, pipariem, arbūziem vai melonēm! Vai plānojat sēt dārzeņus atklātā laukā? Noteikti apmeklējiet "Agrotekstile un Geotekstile" sadaļu. Agrīna gultņu pārklāšana augu sezonas sākumā nodrošina ātrāku un bagātīgāku ražu! Pirms sēšanas jums noderēs arī mūsu augsnes testeris, lai noskaidrotu augsnes pH un pārliecinātos, vai tā ir pareizi sagatavota izvēlēto augu audzēšanai. Ja esat ziedu cienītājs, noteikti apskatiet mūsu spuldzeņu audzēšanas piederumus – starp tiem atradīsiet izturīgus grozus spuldzeņu audzēšanai, kas aizsargās jūsu daudzgadīgos augus no zemju riekstiem. Mūsu interneta veikalā varat iegādāties arī funkcionālas un estētiskas kāpnes un augu atbalstus visos izmēros, laistīšanas kannas un izsmidzinātājus ziediem, kā arī ērtas dārza cimdus no izturīgiem materiāliem – arī ūdensizturīgus! Kad plānošana, sēšana un stādīšana būs pabeigta, viens no svarīgākajiem uzdevumiem būs augu laistīšana. Pie mums varat iegādāties dārza šļūtenes dažādos garumos, laistītājus, savienotājus un galviņas par zemu cenu. Paskatieties arī uz mūsu uzticamo "CELLFAST" laistīšanas komplektiem! Mēs arī palīdzēsim uzturēt kārtību un tīrību – apskatiet mūsu piedāvājumu par lētām palisādēm un žogiem, traukiem un maisiņiem, kā arī sanitāro higiēnas precēm.

"Dārza Sēklu Tirdzniecība" piedāvā plašāko dārza piederumu klāstu kategorijā "Dārza Aparatūra" par cenu, kas der jūsu budžetam. Iegādājieties visu, kas nepieciešams vienuviet, un izmantojiet bezmaksas piegādi uz mājām. Aicinām iepirkties tiešsaistē!

Mikrozaļumi - audzēšanas trauks - jaunas lapas ar unikālu garšu - -40%
3.93 6.55
Akcijabeidzas