• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena
Krāsa
Diametrs
Augstums
Platums
Apjoms
Garums

Podi un apvalki

Neviens neizrotā māju, balkonu, terasi vai pagalmu tikpat izsmalcināti un eleganti kā subtili ziedu podi un podu apvalki. Lai palīdzētu jums unikāli iekārtot jebkuru telpu, mēs piedāvājam plašu ziedu podu un podu apvalku klāstu no vadošajiem ražotājiem, piemēram, Prosperplast un Lamela. Iegrimiet pasaulē ar visstilīgākajiem klasiskajiem un modernajiem dizainiem un valdzinošām krāsām - vai tās ir enerģiskas, mierīgas, priecīgas vai eleganti - kas saderēs ar jebkuru interjera iekārtojumu.

Apmeklējiet Kvadrātiskos, Apļveida, Garos un Augstos ziedu podu sadaļas, meklējot podus un puķu podus savām palodēm, terasēm un balkoniem. Jūs atradīsiet augu konteinerus dažādos izmēros un krāsās, daudzi no tiem ar dekoratīviem rotas vai iegravētiem rakstiem. Mēs arī aicinām jūs izpētīt caurspīdīgos orhideju apvalkus dažādās aizraujošās formās un priecīgās krāsās, kā arī Ikebana konteinerus ziedu kompozīcijām ar Austrumu piesitienu! Mēs arī lepojamies ar mūsu bagāto pakaramo grozu, rāmju montējamiem podiem un dekoratīvajiem kaulēšiem. Izmēģiniet dekoratīvos retro stila metāla grozus ar kokosa šķiedru ieklāju, kur augi var pilnībā izpaust savu dekoratīvo potenciālu. Ja vēlaties izcelt savu telpu no apkārtējiem dizainiem, izveidojiet vertikālu dārzu ar pušķu kabatām. Mēs uzskatām, ka jūs varētu atrast arī interesantas garšaugu podus un puķu podus, kas ir pieejami modernos dizainos un pilnā spektrā krāšņo krāsu.

Pārlūkojiet mūsu Ziedu podu un podu apvalku kategoriju, kas ir pieejama plašā izvēlē mūsu tiešsaistes veikalā, un iepērcieties ērti no savas mājas. Mēs garantējam ne tikai lielisku vizuālu efektu, bet arī mūsu konteineru izcilu kvalitāti. Apskatiet attēlus un mainiet savu mājas iekārtojumu ar mūsu brīnišķīgajiem ziedu podiem un podu apvalkiem!