• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Lauksaimniecības vilna un ģeo-vilna

Mūsu Lauksaimniecības vilna un Ģeo-vilna ļaus jums iegūt bagātāku ražu nekā jebkad agrāk. Mūsu tiešsaistes dārza preču veikals piedāvā pavasara vilnu (agrotekstilizstrādājumi), ziemas vilnu un nezāļu kontroles vilnu dažādos izmēros un par pieejamām cenām. Pārlūkojiet mūsu piedāvājumus un izvēlieties to, kas vislabāk apmierinās jūsu dārza vajadzības!

Balta pavasara vilna (agrotekstilizstrādājums) piedāvā vislabāko iespējamo aizsardzību augiem un ļauj tiem dot bagātīgu, veselīgu ražu. Šis vieglais audums aizsargā stādus no pēkšņiem temperatūras kritumiem, liela nokrišņu daudzuma, krusas un putniem, vienlaikus novēršot nezāļu ieplaukšanu dārzā. Mēs piedāvājam pavasara vilnu (agrotekstilizstrādājumus) lapās izmēros 1,60 x 5 m, 1,60 x 10 m, 3,20 x 5 m, 3,20 x 10 m, 1,60 x 20 m un 3,20 x 20 m. Jūs noteikti atradīsiet kaut ko, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām. Mēs piedāvājam arī izcilu vilnu augu mulčēšanai agrīnā un vēlā veģetācijas stadijā. Mūsu plašajā klāstā ietilpst, starp citiem: Pelēka ģeo-vilna mulčēšanai, Melna nezāļu kontroles vilna (agrotekstilizstrādājums), Melns nezāļu kontroles audums (agrotekstilizstrādājums) – biezāks nekā vilna, un Brūna nezāļu kontroles vilna (agrotekstilizstrādājums). Pasūtiet jebkuru no tiem, lai aizsargātu jūsu zemeņu un citu ogu kultūru rindas no nezāļu ieplaukšanas, temperatūras svārstībām un pārmērīgas ūdens iztvaikošanas no augsnes. Pievienojiet grozam arī tapas vai enkurus vilnas, plēves un prešlona nostiprināšanai pie zemes. Audzējat tomātus atklātā laukā? Mēs domājam, ka jūs varētu būt ieinteresēti mūsu pieejamajā un izturīgajā PE tomātu pārsega piedāvājumā, kas pasargās augļus no krusas, saules apdegumiem, liela nokrišņu daudzuma un kaitēkļiem. Funkcionāls, pārbaudīts ēnojuma tīkls augu, terašu un balkonu pārsegšanai - viegls, gaisa caurlaidīgs produkts, kas aizsargā no saules - būs jūsu vasaras hita pirkums. Mūsu vilnas (agrotekstilizstrādājumi) un ģeo-vilnas noderēs arī ziemā. Ja jūsu dārzā audzējat salnas jutīgus augus, iegādājieties Balto ziemas vilnu (agrotekstilizstrādājums), augu aizsardzības maisiņu vai piedurkni - visas šīs augstākās klases augu aizsardzības preces varat iegādāties mūsu veikalā par ļoti pieejamām cenām.

Apskatiet arī citas preces, ko esam sagatavojuši jums! Pasūtiet mūsu tiešsaistes veikalā, un mēs parūpēsimies par pārējo. Ietaupiet laiku un naudu un iepērkoties tiešsaistē – tas patiešām atmaksājas!