• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Kallu sīpoli, Zantedešijas

Kallu sīpoli, pazīstami arī kā Zantedešijas, ir patiesi dārgums – pārliecinieties, ka tie ir jūsu dārzā! Mūsu tiešsaistes dārzkopības veikals piedāvā viskrāšņākās Kallu sīpolu šķirnes. Mēs nodrošinām stādīšanas materiālu neaizsniedzamā kvalitātē, kas iegūts no labākajām Nīderlandes saimniecībām. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu un izmantojiet iespēju iegādāties Kallu sīpolus par īpašu cenu!

Šie eksotiskie, eleganti ziedi galvenokārt ir pazīstami kā griezto ziedu augi. Tomēr jūs varat sasniegt elpu aizraujošus rezultātus, audzējot tos lielos podos vai saulainās puķu dobēs. Apbrīnojiet Zantedešijas rozā, sarkanās, oranžās, dzeltenās un baltās nokrāsas! Tie sola dzīvotspējīgu un priecīgu krāsu parādi. Varbūt jūs tiksit pārņemti ar unikāliem krēmkrāsas, violeti baltiem vai pat... dziļi ebonīta ziediem? Šķirnes kā Albomaculata, Picasso un Schwarzwalder gaida jūsu izvēli.

Iedziļinieties detalizētos augu aprakstos šajā kategorijā un pasūtiet savus Kallu sīpolus no uzticama avota. Pievienojieties mūsu dārzkopības veikala apmierināto klientu rindām un iegūstiet spēcīgus, bagātīgi ziedošus augus par pieņemamu cenu. Tas ir tikai daži klikšķi prom!