• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Komplekti un iepakojumi

Mēs esam izveidojuši kategoriju "Komplekti un iepakojumi", lai vienkāršotu jūsu iepirkšanās pieredzi mūsu dārza veikalā. Vai jūs meklējat gatavu puķu kompozīciju, dārzeņus draudzīgai stādīšanai, vai arī grūti izvēlaties tikai vienu piparu šķirni, mūsu "Komplekti un iepakojumi" piedāvā visu, ko jūs meklējat, par izņēmuma cenu. Izpētiet mūsu populārākās kolekcijas šodien!

Vai šajā sezonā sapņojat par elpu aizraujošu puķu dobi? Mēs esam rūpīgi atlasījuši komplektus, kas īstenos jūsu dārzkopības sapņus. Mūsu "Pavasara modināšanas" komplekts piedāvā augus ar agrām ziedēšanas laikiem, savukārt "Četri elementi" ir krāsains sēklu maisījums, kas ražo dzeltenus, oranžus, zilus un zaļus ziedus. "Florālā avangarda" komplekts ir tiem, kuriem patīk garas, statujveida puķes, un "Kalnu pļava" jūs aizvedīs tieši uz Alpu atpūtas vietu, jūsu pašu pagalmā. Mūsu "Debesu dārza" komplekts piedāvā sešas unikālas sugas, ar neierastām lapu, puķu un augļu krāsām un formām.

Bet ko darīt, ja jūs vēlaties puķu dobē redzēt dažādus vienas un tās pašas krāsas nokrāsas? Tad komplekti, piemēram, Giallo (dzeltens), Indijas okeāns (zils), Bianco (balts), Rosa (rozā), Verde (zaļš) vai Juicy Orange (oranžs), ir izstrādāti tieši jums. Un, ja jūs vēlaties monospecifisku, taču daudzkrāsainu laukumu, neatlaidiet no rokām mūsu specializētos sēklu komplektus, piemēram, lielziedu petūnijas, rīta slavas, aizmirstules, impatiens, celozijas, ciniās un verbenas. Vēlaties kaut ko vēl unikālāku? Mēs piedāvājam augu komplektus, lai izveidotu puķu dobes, kas atdarina valstu karogus!

Ja jūsu galvenais uzsvars ir uz dārzeņiem, mēs neesam jūs aizmirsuši. Mūsu dārzeņu sēklu komplekti ir gatavi jūs iepriecināt. Eksperimentējiet ar jaunām zināmu dārzeņu šķirņu versijām ar tādiem komplektiem kā "Sīpolu šķirņu komplekts", "Saldās piparu izlase", "Aisberga salātu izlase" un daudziem citiem. Mums ir arī BIO dārzeņu komplekti, komplekti, kas pielāgoti konteineru dārzkopībai, un pat komplekti, kas izstrādāti, lai izveidotu ziemas konservus un draudzīgu stādīšanu. Un atcerieties, kad jūsu dārzeņu dārzs ir iekārtots, aizsargājiet to no kaitēkļiem bez ķīmiskām vielām — izvēlieties vienu no mūsu kaitēkļus atbaidošajiem augu komplektiem!

Tas ir tikai aisberga virsotne; mēs jūs aicinām turpināt izpētīt mūsu veikalu. Lai uzzinātu, kuras konkrētas sugas un šķirnes ir iekļautas izvēlētajā komplektā, vienkārši noklikšķiniet uz tā nosaukuma vai attēla — visi sīkumi ir aprakstīti aprakstā. Izmantojiet mūsu neizsakāmās cenas augstas kvalitātes sēklām gan dekoratīviem, gan praktiskiem augiem. Laimīgu iepirkšanos!