• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Augļu koku mēslojums

Augļu koku mēslojums ļauj jums iegūt bagātīgus ražojumus par zemām izmaksām un ar minimālu jūsu puses pūliņu ieguldījumu. Jums tik jāpasūta piemērots produkts, to jālieto saskaņā ar ražotāja norādījumiem un jāgaida augļu raža! Augļu audzēšana var būt tik vienkārša, ja tik izpildāt vienu būtisku prasību - izmantojat oriģinālos mēslojumus no pazīstamiem ražotājiem.

Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā plašu produktu klāstu šajā kategorijā. Zemāk esam apkopojuši visas vērtīgās augļu koku mēslojuma iespējas, kas pašlaik ir pieejamas tirgū. Piemēram, jūs varat pasūtīt šķidro vai granulēto ekoloģisku Target Fruit Tree and Shrub mēslojumu, lielisku risinājumu tiem, kas dod priekšroku dabīgam mēslojumam.

Mēs arī stingri iesakām organisko Bio Vegetable and Fruit mēslojumu no Compo - tiešām daudzpusīgu produktu, piemērotu dažādām pielietojumu iespējām. Turklāt piedāvājam uzticamus minerālmēslojumus ar pagarinātu darbības laiku. Vai jūsu augļu koki pēdējos gados sniedz mazāk augstas kvalitātes ražas? Tas varētu būt īstais laiks, lai izlabotu kalija deficītu augsnes - pieejamais, pierādīts un ātri uzsūcošs kalcija sulfāts "Ogród-Start" var veikt brīnumus. Izpētiet arī mūsu citus produktu piedāvājumus, lai redzētu, kas vēl mums jums ir sagatavots.

Iepirkšanās mūsu veikalā ir ērta un lietotājam draudzīga. Vienkārši noklikšķiniet uz izvēlētā produkta, pārbaudiet augus, kurus tas ieteicams, pievienojiet to grozam un apstipriniet pirkumu. Pirms darījuma pabeigšanas noteikti izpētiet arī mūsu citus sadaļas. Mēs piedāvājam plašu jaunu un interesantu produktu klāstu, kas izstrādāti, lai rūpētos par jūsu augļu kokiem un citiem augiem, ko jūs varētu audzēt. Sekojiet mūsu sezonas izpārdošanām, un jūsu dārzs jums atlīdzinās ar bagātīgu, augstas kvalitātes ražu. Mēs jūs silti aicinām doties iepirkšanās ceļojumā kopā ar mums!

19.44