• 149.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Augļu koku mēslojums

Augļu koku mēslojums ļauj jums novākt bagātīgas kultūras par zemām izmaksām un ar minimālu piepūli no jūsu puses. jums tikai jāpasūta atbilstošais produkts, jāpielieto tas saskaņā ar ražotāja norādījumiem un jāgaida augļu raža! Augļu audzēšana var būt tik vienkārša, ja izpildāt vienu būtisku prasību - izmantot slavenu ražotāju oriģinālos mēslošanas līdzekļus.

Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā produktus, kas pieder šai kategorijai. Zemāk mēs esam apkopojuši visus vērtīgos augļu koku mēslošanas līdzekļus, kas pašlaik ir pieejami tirgū. Piemēram, jūs varat pasūtīt šķidru vai granulētu videi draudzīgu mērķa augļu koku un krūmu mēslojumu - risinājumu visiem dabiskās apaugļošanas atbalstītājiem.

Mēs iesakām arī bioloģisko Bio dārzeņu un augļu mēslojumu no Compo - patiesi universālu produktu. Šeit atradīsit arī uzticamus minerālmēslus ar ilgstošu veiktspēju. Vai jūsu koki pēdējos gados ir devuši mazāku, zemas kvalitātes kultūru? Tas varētu būt īstais laiks, lai aizpildītu kālija trūkumu augsnē - pieejamais, pārbaudītais un uzreiz absorbējošais "Ogród-Start" kalcija sulfāts to izdarītu. Apskatiet citus mūsu produktus un uzziniet, kas vēl jums ir pieejams.

Iepirkties mūsu veikalā ir viegli un ērti. Noklikšķiniet vai pieskarieties izvēlētajam produktam, apskatiet augus, kuriem tas ir ieteicams, pievienojiet to grozam un apstipriniet pirkumu. Pirms darījuma pabeigšanas apmeklējiet citas mūsu nodaļas. Mēs piedāvājam lieliskus jaunus produktus, lai rūpētos par augļu kokiem un citiem augiem, kurus jūs varētu audzēt. Sekojiet līdzi mūsu piedāvājumam, nepalaidiet garām sezonas izpārdošanu, un jūsu dārzs jums atmaksās ar bagātīgām, augstākās kvalitātes kultūrām. Aicinām Jūs iepirkšanās ekskursijā!

18.77