• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena

Celozijas sēklas

Vai esat apsvēris Celozijas jūsu dārzam? Mūsu veikalā, kategorijā "Celozijas sēklas, Vistu kārpas", mēs piedāvājam divas sugas: kviešu sīpolu vistu kārpu un plēsēju vistu kārpu, pieejamus divos variante: spalvainais un sudrabains. Šie apburošie augi rotā puķu dobju no jūnija beigām līdz oktobra sākumam un ir lieliski piemēroti gan kā grieztie ziedi, gan konteineru dārzkopībai.

Kviešu sīpolu vistu kārps lepojas ar plāniem, šķautņainiem ziediem gaismas un tumši rozā toņos. Kad tie izžūst, šie ziedi ir izteiksmīga papildinājuma sausiem puķu kompozīcijām. Savukārt plēsēju vistu kārps piedāvā ziedkopas dažādās krāsās - no krēmīgi balta, dzeltena, oranža, līdz rozā un sarkanā. Plēsēju vistu kārps radīs unikālas ziedkopas, kas, uzticīgas savam nosaukumam, atgādinās vistas kamu.

Katras sēklas mūsu kategorijā "Celozijas sēklas, Vistu kārpas" ir augstākās kvalitātes un tās iegūtas ekskluzīvi no slaveniem ražotājiem. Izvēlieties sugu, kas atbilst jūsu estētikai, un sagaidiet dzīvot krāsainiem ziediem pavasara laikā. Iepazīstieties ar mūsu tiešsaistes veikalu un iegādājieties šos burvīgos augus savam dārzam!