• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Orhideju piederumi

Nodrošiniet, ka jūsu orhidejas paliek veselas un skaisti izvietotas, izmantojot mūsu plašo orhideju piederumu klāsta palīdzību, kas ir pieejami mūsu interneta dārza veikalā. Tā kā orhidejas ar savu austrumu šarmu ir noslēpumu ir vieni no populārākajiem istabas augiem, mēs esam izveidojuši īpašu sadaļu, kurā atradīsiet visu nepieciešamo, lai uzturētu jūsu orhideju paraugus skaistos.

Apmeklējiet mūsu caurspīdīgos orhideju vākus, kas ir pieejami dažādās krāsās. Jūs varat izvēlēties dekoratīvus kvadrātiskus un apaļus traukus, vai tie būtu spīdīgi vai matēti. Tāpat izvēlieties piemērotus atbalsta elementus ar aizraujošām formām un ērtiem klipiem vai stiprinājumiem, un jums būs jauks kompozīcijas gatavs neilgā laikā. Mēs piedāvājam arī substrātus un orhideju mēslojumu formā ilglaicīgām sprādzienam, želejas pamatā esošus uzturvielus ar praktiskiem aplikatoriem, lapu smidzinātājus un pat viegli lietojamus dvieļus.

Jūs varat iegādāties produktus no mums, kas ir pazīstami ar augstu kvalitāti un nes markas no labākajiem zīmoliem dekoratīvo augu kopšanas nozarē, ieskaitot Agrecol, Compo, Florovit un Zielony Dom. Izmantojiet mūsu ļoti konkurences spējīgās cenas! Mūsu interneta dārza veikals jums palīdzēs sasniegt izcilus rezultātus šo apburošo orhideju audzēšanā. Ar mūsu orhideju piederumiem pat viskaprīziskākie eksemplāri augs veselīgi un ziedēs skaisti. Pārliecinieties paši!