• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Preču filtri

Cena

Cinniju sēklas

Piedāvājam brīnišķīgu cinniju sēklu klāstu, kas ražo krāšņi krāsainus ziedus. Izvēlieties starp dažādām šķirnēm, kas pieder pie divām sugām - šaurās lapas cinnija un parastā cinnija, arī pazīstama kā eleganta cinnija. Šie augi ir ideāli piemēroti dārzu rotāšanai, it īpaši tiem, kuri ir veidoti rustikālā stilā. Viņi rotā jūsu āra telpu ar košiem ziediem no jūnija līdz pirmajām salnām rudenī. Cinnijas ir arī lieliskas kā griezto ziedu klāsts.

Īpaši iesakām "Envy" elegantās cinnijas sēklas, kuras ražo iespaidīgas zaļgandzeltenas ziedkopas uz relatīvi garām kātiņām. Tiem, kas ir ieinteresēti šaurās lapas cinnijā, Meksikas cinnija piedāvā saulainas, dubultas vai vienkāršas dzeltenbrūnas ziedkopas. Ja plānojat audzēt ziedus podos, elegantā "Lilliputian" cinnija ir lieliska izvēle, jo tā ir kompaktā izaugumā un nes dažādu krāsu ziedus.

Nenokavējiet mūsu "Plomienny Ogrod" (Ugunsgrēka dārzs) izvēli, kas ir pieejama ekskluzīvi mūsu tiešsaistes veikalā. Šajā rūpīgi atlasītajā kolekcijā, starp citu, ir arī cinniju sēklas ar daliju līdzīgiem ziediem elegantajā šķirnē.

-40%
0.88 1.47
Akcijabeidzas
2.49 4.15
Akcijabeidzas
Zinnia elegans - Purity - balts - sēklas -40%
2.49 4.15
Akcijabeidzas
2.74 4.56
Akcijabeidzas
Cinnijas un asteres sēklas - 4 šķirņu izlase - -40%
3.25 5.42
Akcijabeidzas