• 99.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi,
    pievienojiet grozam produktus līdz kopējai summai:

Laistīšanas kannas

Vai meklējat pieejamu laistītāju, kas ir funkcionāls un estētiski pievilcīgs? Garden Seeds Market piedāvā laistītājus, kas piemēroti podiem, dārzeņiem, augļu kokiem un citiem dārza augiem par konkurences cenu. Mums ir plašs modeļu un izmēru klāsts - atradīsiet to, ko vienmēr esat vēlējies!

Kādas īpašības definē kvalitatīvu laistītāju? Izturīgs materiāls, labi izstrādāts izplūdes caurums, rozete, kas nodrošina vienmērīgu ūdens plūsmu un novērš aizsprostojumus? Mūsu laistītāji atbilst šiem kritērijiem. Tie nav tikai izturīgi, bet arī viegli un lietotājam draudzīgi. Apsveriet Żyrafa (Zirgs) mājas laistītāju, kas ir pieejams dzīvotām krāsām, piemēram, fuksijai, tumši zilai, gaiši zaļai un klasiski zaļai, ideāls podiem un balkonam. Izvēlieties krāsu, kas der jūsu mājas interjeram. Turklāt mēs piedāvājam lielus dārza laistītājus. Zaļš 2 litru vai 5 litru laistītājs ir būtisks ikkatram dārzam vai dārzkopības platībai. To plašā ietilpība ļauj laistīt daudzas augus bez biežas uzpildes. Ergonomiskais un plašais rokturis atvieglo pārvadāšanu un samazina roku nogurumu. Un nepalaistiet garām mūsu konkurences spējas cenas! Papildiniet savu dārza piederumu kolekciju un kvalificējieties bezmaksas piegādei uz mājām.

Iepirkšanās mūsu tiešsaistes veikalā ir ātra, vienkārša un patīkama - mēs rūpējamies par visām jūsu dārzniecības vajadzībām. Jūs esat laipni gaidīts jebkurā laikā!