• $110.00 Lai saņemtu bezmaksas piegādi
    jums ir nepieciešams izvietot minimālo pasūtījumu

Apakškategorijas

Produktu filtri

Cena
$  –  $
  • $3
  • $5

Campanula, Bellflower sēklas

Mūsu piedāvājumā ir daudzu sugu zvanu sēklas. Jūs varat izvēlēties no Karpatu zviedru ziedu, klasteru zviedru ziedu, persiku riekstu, Canterbury zvanu, feju uzpirkstu, plankumaino zviedru ziedu vai serbu zvanu ziedu.

To dekoratīvie, zvanu formas ziedi rotā visas robežas, akmens dārzs, krastmala vai balkons. Dažas bellflower sugas var pat audzēt grieztiem ziediem, kas labi iederas pušķos. Bellflowers piedzīvo klimatiskos apstākļus, lai gan daži no tiem nerada lielu pretestību pret salu. Šādos gadījumos augsnes virszemes daļa ir jānogriež un iekārta jāpārklāj ziemai.

Visas mūsu interneta veikalā pieejamas bellflower sēklas atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem, jo tie nāk tikai no pazīstamiem ražotājiem. Šaubos? Vienkārši dodiet viņiem shot!

$3.00
Karpatu Harebell, saukts arī par Tussock Bellflower, ir daudzgadīga šķirne, kas aug līdz pat 25 centimetriem. Izveidojot jaukos baltos vai zilos ziedus,...
Noliktavā
+

$4.56
Krāsaini, zvanu formas ziedi noteikti papildinās daudzus rock dārzus. Ieteicams sēt dažādu zvīņu sugu sēklas, kas īpaši paredzētas akmens dārziem. Mēs...
Noliktavā
+